تماشا کنید: تیزر بوگاتی از تصور غیرممکن ها می گوید

تماشا کنید: تیزر بوگاتی از تصور غیرممکن ها می گوید

کمپانی فرانسوی بوگاتی در حال آماده‌سازی نسل جدید سوپراسپورت خود پس از ویرون افسانه‌ای است. بوگاتی با انتشار یک تیزر ویدیویی جدید از بینندگان خواسته تا غیرممکن‌ها را تصور کنند. با زومیت همراه باشید.

مجموعه‌ی اخبار، تصاویر و اطلاعات منتشر شده حول کمپانی بوگاتی نشان از این دارد که فرانسوی‌ها در حال توسعه‌ی نسل جدید سوپراسپورت خود هستند. بوگاتی با انتشار یک تیزر ویدیویی که البته در آن خبری از نشان دادن خودرو نیست، از بینندگان می‌خواهد تا به تصور غیرممکن‌ها بپردازند. البته در پایان ویدیو می‌توان آوای مسخ‌کننده‌ی غرش موتور را شنید.

بوگاتی به صراحت و رسمیت در خصوص نسل بعدی سوپراسپورت خود سخن نمی‌گوید؛ هرچند تاکنون تصاویری مخفی از خودروی منتسب به کایرون (Chiron) منتشر شده است. براساس گمانه‌ها این خودرو از وجود یک موتور ۸ لیتری با چینش ۱۶ سیلندر به شکل W که با چهار توربوشارژر همراه شده، در قلب کایرون قرار خواهد گرفت. نیروی تولید شده توسط این سوپراسپورت ۱٫۵۰۰ اسب بخار تخمین زده می‌شود. قدرت بالای این موتور به لطف توربوشارژرهای الکتریکی است که در کنار نمونه‌های معمولی به تنفس بهتر موتور کمک می‌کنند. برخی از شایعات نیز از بکارگیری فناوری هیبریدی در موتور کایرون سخن گفته‌اند. وولفگانگ دورهایمر، رئیس بوگاتی در مورد نسل جدید سوپراسپورت این کمپانی به یک جمله اکتفا کرده است:

چالش ما ساخت بهترین محصول موجود و با کیفیت‌تر از گذشته است.

انتظار می‌رود در آینده‌ی نزدیک شاهد رونمایی از نسل جدید سوپراسپورت بوگاتی باشیم. نظر شما در این خصوص چیست؟

لوگوی پدال

وبسایت پدال مرجع اخبار روز دنیای خودرو، بررسی و مقالات آموزشی و مکانی برای تبادل نظر دوستداران خودرو است.

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده