تماشا کنید: تریلر The Man in the Machine، مستندی با محوریت استیو جابز

تماشا کنید: تریلر The Man in the Machine، مستندی با محوریت استیو جابز

تاکنون فیلم‌های سینمایی متعددی در خصوص استیو جابز تولید و در سینماها اکران شده است، اما این پایان ماجرا نیست و مستند The Man in the Machine نیز از بعد دیگری به زندگی استیو جابز و داستان زندگیش می‌پردازد. در ادامه می‌توانید تریلر این مستند را به نظاره بنشینید.

فارغ از قضاوت در مورد سیاست‌ها، اقدامات و آنچه که استیو جابز در طول حیات خود در دنیای فناوری انجام داد، باید به این موضوع اذعان کرد که وی تاثیر شگرفی در دنیای فناوری داشته است؛ همین موضوع باعث شده تا استیو جابز به سوژه‌ی مناسبی برای فیلمسازان تبدیل شود، بطوریکه پس از مرگ وی چند فیلم تلویزیونی با محوریت وی تولید و پخش شده است. اما این پایان ماجرا نیست، چراکه علاوه بر فیلم سینمایی آرون سورکین که با حضور مایکل فسبندر به روی پرده‌ی نقره‌ای خواهد رفت، مستند The Man in the Machine نیز حرف‌های زیادی برای گفتن دارد.

این مستند برای اولین بار در جشنواره‌ی SXSW برای مخاطبان پخش شد. این مستند در کنار نمایش آینده‌نگری و قدرت رهبری استیو جابز، روی دیگر سکه را نیز نمایش می‌دهد. برای مثال می‌توان به مصاحبه‌های همکاران استیو جابز نیز اشاره کرد. برای مثال در این مستند به این موضوع اشاره شده که مورد پسند واقع شدن ساخته‌های استیو جابز، دلیلی برای دوست داشته شدن خود استیو نیست.

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده