تخفیف‌های جذاب سامسونگ برای مهمانان ماه خدا

شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۸:۵۳
مطالعه 3 دقیقه
با فرا رسیدن ماه مهمانی خدا، سامسونگ جشنواره‌ی ویژه ماه رمضان خود را آغار کرده که طی آن خریداران تلویزیون‌های سامسونگ از تخفیف‌ها و هدایای ویژه‌ای بهره‌مند خواهند شد. در ادامه با گزارشی کوتاه از این جشنواره که توسط روابط عمومی سامسونگ در اختیار زومیت قرار گرفته است، همراه ما باشید.
تبلیغات

اگر پیش از این خیابان جمهوری، با پاتوق‌ها و کافه‌هایش معروف بود، امروزه آن را با مراکز خرید قدیمی و البته جدیدی می‌شناسند که بدل به بورس لوازم خانگی و الکترونیکی شده است. خیابانی که یک لحظه آرام و قرار ندارد؛ دلیلش هم روشن است، عابران این خیابان بیشتر کسانی هستند که برای خرید هر محصولی در دسته محصولات لوازم خانگی، به دقت برنامه‌ریزی و جست‌وجو می‌کنند تا کالای موردنظر خود را به بهترین شکل ممکن تهیه کنند. به همین دلیل است که برندهای مختلف محصولات لوازم خانگی، هرکدام در این خیابان شعبات متعددی دارند و بازارشان از یک ثبات نسبی برخوردار است و کمتر دست‌خوش تغییر و تحول قرار می‌گیرد.

یکی از کارشناسان فروش محصولات صوتی و تصویری در خیابان جمهوری می‌گوید:

«برخلاف تصور رایج، که با آغاز ماه مبارک رمضان، بازار محصولات لوازم خانگی راکد می‌شود، بازار محصولات صوتی و تصویری، اما همان روند قبلی خود را در این روزها طی می‌کند و از آنجا که بسیاری از خریداران با یک برنامه‌ریزی قبلی برای خرید به این بازار مراجعه می‌کنند، فروش محصولات صوتی و تصویری دچار رکود نمی‌شود. برخی از مشتریان، زوج‌های جوانی هستند که قرار است بعد از ماه مبارک رمضان، سروسامان بگیرند؛ اما در مجموع مشتریان ما، شامل تمامی اقشار مختلف جامعه می‌شوند که در حال تدارک لوازم موردنیاز خود هستند.»

استقبال چشمگیر از جشنواره رمضان که توسط سامسونگ برای خریداران در نظر گرفته شده است، در خیابان جمهوری نیز به خوبی مشهود است. در این جشنواره، سامسونگ برای تلویزیون‌های ۴۰ و ۴۶ اینچی خود، تخفیف نقدی تقریباً ۱۰ درصدی در نظر گرفته است.

مدیر یکی از فروشگاه‌های لوازم صوتی و تصویری در خیابان جمهوری، درباره این جشنواره و استقبال مردم از محصولات سامسونگ در جشنواره رمضان می‌گوید:

«سامسونگ به دلیل تنوع در تولید محصولات صوتی و تصویری و به خصوص انواع تلویزیون‌ها، در بازار پیشرو است و تاکنون هر بار که جشنواره‌ای برپا کرده، با استقبال خوبی روبرو شده است. این بار هم، محصولاتی که در این جشنواره به فروش می‌رسند، با استقبال بسیارخوبی مواجه شده‌اند.»

وی همچنین از پرفروش‌ترین تلویزیون‌های سامسونگ در این جشنواره خبر داد:

«سه مدل 40H5890، 40H5860، 40H5865 پرفروش‌ترین مدل‌های تلویزیون سامسونگ بوده‌اند. ضمن اینکه باید در نظر گرفت امکانات این تلویزیون‌ها با توجه به قیمت فعلی‌شان و همچنین تخفیف‌های نقدی جشنواره موجب فروش بی‌سابقه آن‌ها شده است. هرچند اگر این جشنواره هم توسط سامسونگ در ایران در نظر گرفته نشده بود، همچنان این سه مدل از پرفروش‌ترین‌ها در بازار ایران بودند.»

نظر مصرف‌کنندگان و مشتریان در این‌باره چیست؟

مرد میان‌سالی درباره نحوه اطلاع از جشنواره و هدیه نقدی به خریداران از سوی سامسونگ، می‌گوید:

«از طریق یکی از آشنایان که در حال تغییر وسایل خانه‌شان هستند متوجه شدم که سامسونگ چنین امکان ویژه‌ای را در نظر گرفته است. خب برای من که کارمند هستم؛ چنین قیمت‌هایی برای محصولات لوازم خانگی بسیار مناسب است.»

گفتنی است سامسونگ بر اساس نیاز بازار و تقاضای موجود، این امکان را برای مشتریان فراهم کرده است تا تلویزیون موردنیاز خود را در مدت محدودی با تخفیف ویژه‌ی جشنواره تهیه کنند.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز

نظرات

تبلیغات