نصر تهران: شرایط دسترسی به اینترنت بدون محدودیت را اعلام کنید

سه‌شنبه ۱۱ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۰:۲۳
مطالعه 2 دقیقه
رئیس سازمان نصر تهران
رئیس هئیت‌مدیره سازمان نصر تهران در نامه‌ای از وزیر ارتباطات درخواست کرد شرایط دسترسی به اینترنت بدون محدودیت را اعلام کند تا به اعضای خود اطلاع‌ دهد.
تبلیغات

رئیس هیئت‌مدیره سازمان نظام صنفی رایانه‌ای استان تهران در نامه‌ای به وزیر ارتباطات خواستار اعلام شرایط دسترسی به اینترنت بدون محدودیت برای اطلاع‌رسانی به اعضای خود شد. در متن نامه حسین اسلامی به عیسی زارع‌پور آمده است:

«پس از محدودیت‌های ایجادشده در دسترسی به اینترنت، اخبار واصله، اشاره به درخواست دسترسی برخی نهادها، دستگاه‌ها، شرکت‌های نرم‌افزاری و... به اینترنت بدون فیلتر دارد.»

با توجه به تداوم محدودیت‌های اینترنت و نیاز و درخواست اعضای سازمان نصر تهران، رئیس این سازمان از وزیر ارتباطات درخواست کرده درباره شرایط برخورداری و دسترسی به اینترنت بدون محدودیت شفاف‌سازی کند. البته اسلامی در این خصوص بر مخالفت سازمان نصر تهران با اعمال محدودیت برای اینترنت تاکید کرده است: «این سازمان، مخالف محدودیت‌های اعمال‌شده چند ماه اخیر است و آن را به نفع کسب‌وکارهای حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات نمی‌داند.»

نامه سازمان نصر تهران

در ادامه متن این نامه، لزوم پاسخ‌گویی به اعضای این سازمان، دلیل درخواست رئیس سازمان نصر تهران از زارع‌پور برای اعلام شرایط دسترسی به اینترنت بدون محدودیت اعلام شده است: «با عنایت به این که سازمان نظام صنفی رایانه‌ای در قبال اعضای خود می‌بایست پاسخگو باشد، از آن مقام محترم خواهشمند است دستور فرمایید میزان و شرایط دسترسی به اینترنت بدون محدودیت را به منظور اطلاع‌رسانی به اعضا، به این سازمان اعلام فرمایند.»

طبق متن این نامه، سازمان نصر درخواستی برای دسترسی به اینترنت بدون محدودیت برای اعضای خود ندارد و به دنبال اطلاع از شرایط و امکان دسترسی به بستری است که محدودیت‌های شدید این روزهای اینترنت را نداشته باشد.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز
تبلیغات

نظرات

تبلیغات