حضور همراه اول در نمایشگاه تخصصی صنعت نفت و گاز

دوشنبه ۱۲ دی ۱۴۰۱ - ۰۹:۴۷
مطالعه 1 دقیقه
همراه اول / Hamrah Aval
همراه اول با سبدی از محصولات هوشمندسازی و سرویس‌های دیجیتال در نمایشگاه فناوری اطلاعات، ارتباطات، امنیت و حراست حضور پیدا کرده است.
تبلیغات

به گزارش اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، همراه اول با حضور در چهارمین نمایشگاه تخصصی فناوری اطلاعات، ارتباطات، امنیت و حراست در صنعت نفت، گاز و پتروشیمی که از دیروز، ۱۱ دی‌ماه، در مرکز همایش‌ها و نمایشگاه‌های خلیج فارس سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس آغاز به کار کرده و تا ۱۳ دی ۱۴۰۱ ادامه دارد، به‌روزترین محصولات و خدمات سازمانی خود را ارائه می‌کند.

حضور اپراتور تلفن همراه اول در این رویداد با محوریت «کسب‌وکار» است تا ضمن ارائه جدیدترین سرویس‌های سازمانی مانند آواک (POC)، امضای دیجیتال، کیف پول دیجیتال، راهکارهای حوزه هوشمندسازی انرژی، لجستیک و حمل‌ونقل و همچنین سلامت دیجیتال به علاقه‌مندان و کسب‌وکارهای صنعت نفت و گاز و پتروشیمی، به نیازسنجی از فعالان این صنعت پرداخته و با ابتکارات مبتنی بر فناوری‌های نوین ارتباطی خود به دنبال هوشمندسازی فرآیندها و ارائه راه‌حل‌های نوآورانه در پاسخ به آن‌ها باشد.

با توجه به این که محصولات دیگر همراه اول همچون سامانه مدیریت دسترسی‌ها، سرویس‌های امنیتی مدیریت شده و اپلیکیشن اوانو نیز در کنار سبد سرویس‌های کسب‌وکاری این اپراتور، در این نمایشگاه حضور دارند لذا از تمامی علاقه‌مندان به این صنعت و فعالان آن دعوت کرده تا با حضور در این رویداد از غرفه همراه اول نیز بازدید کنند.

گفتنی است این نمایشگاه در راستای تقویت زیرساخت‌های فناوری اطلاعات و ارائه توانمندی‌های فنی، تخصصی و تولیدهای حوزه‌ امنیت، فناوری اطلاعات و هوشمند‌سازی شرکت‌های دانش‌بنیان و تولیدکننده داخلی به صنایع مستقر در منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس (عسلویه) برگزار می‌شود.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز

نظرات

تبلیغات