هیئت‌داوران دومین جایزه سال «استیکر» معرفی شدند

هیئت‌داوران دومین جایزه سال «استیکر» معرفی شدند

دومین دوره‌ی جایزه‌ی سال «استیکر» برای طراحی استیکر براساس فرهنگ بومی ایران و به دبیری سیدمسعود شجاعی‌طباطبایی برگزار می‌شود.

آی‌گپ دومین دوره‌ی جایزه‌ی سال «استیکر» را برگزار می‌کند. هدف از برپایی این رویداد، طراحی استیکر براساس فرهنگ بومی ایران در سه بخش شخصیت‌های ایرانی و موضوعات نوستالژیک و آزاد و طراحی استیکر متحرک است.

دوره‌ی جدید جایزه‌ی سال استیکر از مهر آغاز شد و اختتامیه‌ی آن ۲۳ دی‌ هم‌زمان با روز جهانی استیکر برگزار می‌شود. مهلت ارسال آثار در مرحله‌ی اول داوری برای هر دو بخش، ۲۱ آذر و زمان انتخاب آثار مرحله‌ی اول ۲۴ آذر و زمان اعلام اسامی راه‌یافتگان به نمایشگاه ۲۵ آذر اعلام شده است.

مهلت ارسال آثار در مرحله‌ی دوم ۱۵ دی و داوری نهایی ۲۰ دی و مراسم اختتامیه و اهدای جوایز ۲۳ دی ۱۳۹۹ خواهد بود. ایمیلی با آدرس Stickerprize@igap.net هم برای ارسال آثار اعلام شده است. هنرمندان می‌تواند با شرکت در کارگاه‌های آموزشی آنلاین از ۱۵ آبان، با ساختار و نوع طراحی استیکرهای ثابت و متحرک آشنا شوند.

اعضای هیئت‌داوران دوره‌ی دوم جایزه‌ی سال استیکر بهرام عظیمی، سیدمسعود شجاعی‌طباطبایی، علی رادمند، امیرحسین ایماغیان و امیر یاسمنی هستند و سیدمسعود شجاعی‌طباطبایی هم به‌عنوان دبیر مراسم انتخاب شده است.

هیات داوران دومین جایزه سال «استیکر»

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده