امکان استفاده از وای فای رایگان آسیاتک در تخت جمشید

امکان استفاده از وای فای رایگان آسیاتک در تخت جمشید

آسیاتک با ارائه‌ی وای‌فای عمومی در تخت جمشید، استفاده از این اینترنت را در این مکان تاریخی برای کلیه‌ی گردشگران داخلی و خارجی فراهم آورده است.

شرکت آسیاتک در راستای ایجاد تسهیلات جهت دسترسی عموم مردم به خدمات پرسرعت و با کیفیت، اقدام به ارائه‌ی خدمات وای‌فای رایگان Public WIFI در بیش از ۷۰ نقطه کشور اعم از اغلب فرودگاه‌ها، ایستگاه‌های راه آهن، مراکز بزرگ خرید و مراکز گردشگری سراسر کشور کرده است.

هدف اصلی آسیاتک از ارائه‌ی سرویس وای‌فای رایگان در مراکز پر رفت‌وآمد و پرتردد کشور، افزایش میزان رضایت‌مندی عمومی جامعه و استفاده از سرویس اینترنت رایگان و باکیفیت است.

براساس این گزارش، تخت جمشید یکی از مراکز مهم گردشگری کشور شناخته می‌شود که هرساله میزبان میلیون‌ها گردشگر ایرانی و خارجی است و بر همین اساس به‌عنوان یکی از مراکز ارائه‌ی خدمات وای‌فای رایگان آسیاتک انتخاب شد.

کلیه‌ی گردشگران ایرانی و خارجی از این پس می‌توانند در هنگام بازدید از تخت جمشید، با اتصال به Asiatech Free WIFI و انتخاب گزینه اتصال رایگان، از اینترنت رایگان و با کیفیت آسیاتک لذت ببرند.

همچنین مشترکین شرکت آسیاتک نیز علاوه‌بر امکان دسترسی به اینترنت رایگان، در صورت تمایل می‌توانند با وارد کردن نام کاربری و رمز عبور سرویس فعلی خود، با سرعت و کیفیت سرویس فعلی در کلیه مکان‌های دارای سرویس Asiatech Public WIFI استفاده کنند.

کلیه علاقه‌مندان می توانند با مراجعه به آدرس اینترنتی https://www.asiatech.ir/my/publicwifi از شرایط، اخبار و مراکز مجهز به اینترنت رایگان آسیاتک در سراسر کشور مطلع گردند.

منبع asiatech
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده