محصولات جدید تجهیزات فروشگاهی و رستورانی معرفی شدند

محصولات جدید تجهیزات فروشگاهی و رستورانی معرفی شدند

شرکت تیلدا کیش برای نخستین بار در «همایش تخصصی معرفی تجهیزات فروشگاهی و رستورانی» که با حضور مدیران فروشگاه‌های زنجیره ای و رستورانی و شرکت‌های تولیدکننده نرم‌افزارهای فروشگاهی،رستورانی و تاکسی سرویس برگزار شد، از محصولات جدید خود از قبیل کالرآیدی‌های پیشرفته رونمایی کرد.

شرکت تیلدا کیش ارائه دهنده‌ی راهکارهای نوین در خصوص تجهیزات فروشگاهی و رستورانی و سیستم های مبتنی بر بارکد است که فعالیت خود را از سال ۱۳۸۶ در این زمینه آغاز نموده و هم اکنون دارای بیش از ۱۰۰ نمایندگی در سراسر کشور است.

امروزه یکی از نیازهای اساسی فروشگاه‏ها و رستوران‏های زنجیره‌ای سرعت عملیات در فرآیندهای فروش و خدمات‌دهی است. حجم بالای فروش و خدمات در فروشگاه‌ها و رستوران‌ها سبب معطلی مشتریان در پای صندوق‌های فروش می‌شود. پاسخ‌گویی به موقع و سریع به مشتریان و کاهش زمان انتظار آنها موجب رضایتمندی و وفاداری آنها خواهد شد و مشکلات موجود را از بین می‌برد.

این شرکت در این راستا و جهت ارائه راهکارهای نوین ، در این همایش علاوه بر بررسی و معرفی صندوق‌های فروشگاهی جدید تایسو تایوان(TYSSO) و لیبل پرینترهای گودگس تایوان(Godex) از دو محصول تولیدی جدید خود در زمینه کالرآیدی (شماره انداز) طی مراسمی رونمایی کرد. تیلدا کیش برای اولین بار در کشور موفق به طراحی و تولید کالرآیدی‏هایی بدون نیاز به نصب راه‌انداز، با برند تی‌-لاین(T-Line) شده است.

تیلداکیش

دستگاه نمایشگر تلفن یا اختصاراً کالرآیدی، دستگاهی است که شماره فرد تماس گیرنده، وضعیت خط اعم از آزاد یا اشغال بودن آن، سیگنال زنگ و تماس‌های از داخل به بیرون را در اختیار کامپیوتر می‏گذارد. طبیعتاً برای برقراری ارتباطی سهل و آسان از پورت USB استفاده میگردد. به دلیل چند منظوره بودن این پورت و پشتیبانی از بازه بسیار وسیعی از دستگاههای جانبی کامپیوتر، انتخاب پروتکل مناسب برای ارتباط اهمیت زیادی دارد. دستگاه‌های نمایشگر تلفن مشابه، از راه‌‏انداز پورت سریال مجازی استفاده می‏‌کنند که کاربر را درگیر نصب راه‌‏انداز و تنظیم‌های به نسبت تخصصی آن می‌کنند.

مدل UH TK-204از پروتکل HID به جای VCOM استفاده می‏کند و به همین دلیل بدون نیاز به راه‌انداز به صورت خودکار توسط سیستم شناسایی و نصب می‏شود. مدل TK-204 UR که به سیستم ضبط صدا مجهز شده است ، می‌تواند علاوه بر مانیتورکردن خطوط تلفن، مکالمات را نیز ضبط کند.مدیران فروشگاه‌ها و رستوران‌ها می توانند با ضبط مکالمات، کیفیت خدمات خود را مورد بررسی قرار دهند.

کالر آیدی

در حالی که سعی شده در همه محصولات تولیدی این شرکت از بهترین قطعات و مواد استفاده شود، هر دو دستگاه قیمت پایین‌تری نسبت به نمونه‌های خارجی خود دارند. این شرکت در حال حاضر ۵ نوع محصول مختلف در زمینه کالرآیدی تولید می‌‌کند.

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید