رونمایی همکاران سیستم از دستگاه حضور و غیاب و کنترل تردد

سه‌شنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۶ - ۱۶:۱۵
مطالعه 1 دقیقه
همکاران‌ سیستم از دستگاه حضور و غیاب و کنترل تردد خود در نمایشگاه IPAS 2017 رونمایی کرد.
تبلیغات

شرکت «مشورت» همکاران سیستم با حضور در نمایشگاه «IPAS 2017»، از دستگاه کنترل تردد و حضور غیاب «پایوفای» رونمایی خواهد کرد. این شرکت که به‌عنوان یکی از شرکت‌های تخصصی همکاران سیستم، در حوزه‌ی فناوری‌های نوین بهو‌یژه فناوری RFID و بیومتریک فعالیت می‌کند، با هدف تسهیل و افزایش دقت در کنترل فرایندهای مدیریت تردد سازمانی، دستگاه «پایوفای» را تولید و به بازار عرضه کرده است.

این دستگاه، علاوه‌ بر قابلیت ثبت تردد به شیوه‌های مرسوم، امکان ثبت تردد از طریق بلوتوث موبایل تا شعاع ۱۵ متر نیز دارد و از انواع کارت‌های RFID با فرکانس‌های گوناگون پشتیبانی می‌کند. زیرساخت «پایوفای» نیز به شیوه‌ای طراحی شده است که امکان به‌کارگیری زبان‌های گوناگون در رابط کاربری آن وجود دارد.

تاکنون دو مدل از این دستگاه بر اساس نیاز و اندازه‌ی کسب‌وکارها، تولید شده است که با راهکارهای همکاران‌ سیستم نیز یکپارچگی کامل دارند. همچنین با توجه به اینکه تمام فرایند تولید این محصول در داخل کشور انجام می‌شود، امکان متناسب‌سازی آن بر اساس نیاز شرکت‌ها نیز فراهم است.

نمایشگاه «IPAS 2017»، از تاریخ ۲۴ الی ۲۷ مهرماه، در مصلای تهران برگزار خواهد شد. علاقه‌مندان می‌توانند برای دریافت اطلاعات بیشتر، به غرفه شرکت «مشورت» همکاران سیستم در نمایشگاه «IPAS 2017»، سالن D شبستان مراجعه کنند.

 

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز

نظرات

تبلیغات