وزارت صنعت: تماس بان همراه اول رایگان است

وزارت صنعت: تماس بان همراه اول رایگان است

وزارت صنعت، معدن و تجارت اعلام کرد که سرویس تماس‌بان همراه اول رایگان است که در صورت تخلف اپراتور، مشترکان می‌توانند شکایت کنند.

وزارت صنعت، معدن و تجارت با توجه به مشکلات بیان‌شده در شبکه‌های اجتماعی اعلام کرد که سرویس تماس‌بان همراه اول کاملاً رایگان است و برای مشترکان هزینه‌ای نخواهد داشت.

بر اساس اعلام وزارت صنعت، با پیگیری‌های انجام‌شده توسط سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان، استفاده از خدمت تماس‌بان کاملاً رایگان است و هیچ هزینه‌ای برای کاربران نخواهد داشت.

در اعلام نظر وزارت صنعت، معدن و تجارت آمده است:

 با توجه به انتشار گسترده خبری مبنی بر هزینه‌دار بودن سرویس تماس‌بان برای مشترکان در شبکه‌های اجتماعی طی روزهای اخیر، با پیگیری‌های انجام‌شده توسط سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان، شرکت ارتباطات سیار ایران طی اطلاعیه‌ای ضمن تکذیب خبر فوق اعلام کرد که استفاده از سرویس «تماس بان» کاملا رایگان است و هیچ هزینه‌ای برای مشترکین این اپراتور ندارد.

طبق اعلام سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان، مشترکان همراه اول می‌توانند در صورت مشاهده هرگونه تخلف در این زمینه، آن را از طریق شماره‌ی تماس و سامانه‌ی ۱۲۴ به ستادهای خبری مستقر در سازمان‌های صنعت، معدن و تجارت استان‌ها اطلاع دهند تا در سریع‌ترین زمان مورد رسیدگی قرار گیرد.

منبع مهر
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده