سرفیس پرو 256 گیگابایتی در آمریکا ظاهر شد

سرفیس پرو 256 گیگابایتی در آمریکا ظاهر شد

تقریبا یک ماه پیش بود که تصاویری از سرفیس پرو 256 گیگاباتی در ژاپن درز کرد، حال این بار این تبلت ویندوزی سر از آمریکا درآورده است. این اتفاقات در حالی صورت می‌گیرند که هیچ گونه تایید و یا تکذیبی از طرف مایکروسافت در این زمینه صورت نگرفته است.

امروز خرده فروشی آنلاین CDW عکسی از یک تبلت سرفیس پرو 256 گیگاباتی را در وب‌سایت رسمی خود منتشر کرد. این وب‌سایت در زیر عکس منتشر شده نوشته است که این تبلت 1,200 دلار قیمت دارد و ظرف مدت 4 تا 6 روز به دست خریداران خواهد رسید.

مدلی که این خرده فروشی آنلاین برای فروش به علاقه‌مندان این تبلت در نظر گرفته مجهز به پردازنده Core i5 اینتل، حافظه رم 4 گیگابایت، صفحه نمایش 1080p با قابلیت چند لمسی و در نهایت 256 گیگابایت حافظه ذخیره‌سازی از نوع SSD می‌باشد.

اصولا رویه مایکروسافت در این زمینه این گونه بوده است که قبل از عرضه سرفیس پرو، در یک کنفرانس اختصاصی، تبلت جدید را معرفی می‌کرد و سپس به بازار عرضه می‌نمود. اما با این اتفاقات چند وقت اخیر به نظر می‌رسد که یا مایکروسافت تصمیم گرفته که علاقه‌مندان این تبلت، به صورت غیر مستقیم متوجه حضور آن در بازار شوند و یا اینکه خرده فروشی آنلاین CDW سهوا عکس و اطلاعات این تبلت را پیش از موعد منتشر کرده است.

Screen-Shot-2013-07-01-at-2.04.42-PM-580x268

درست همانند نسخه‌های پیشین سرفیس پرو، امکان استفاده از تمامی این 256 گیگابایت وجود ندارد. فضای حافظه در دسترس در این مدل برابر با 208 گیگابایت است که نشان دهنده این است که تقریبا 48 گیگابایت از 256 گیگابایت عرضه شده، به فایل‌های نصب شده، از جمله ویندوز 8 بر روی این تبلت اختصاص دارد.

همانطور که در بالا ذکر شد، قیمت این تبلت 1,200 دلار است که به نظر می‌رسد برای یک تبلت کمی زیاد از حد باشد. اما دانستن این موضوع که نسخه مخصوص کامپیوتر‌های رومیزی ویندوز 8 بر روی سرفیس پرو نصب است، باعث خواهد شد که نظر خریداران نسبت به خرید این تبلت جلب شود.

با پرداخت هزینه اضافی می‌توانید کیبورد مخصوص این تبلت را نیز تهیه نمایید.

در انتها باید متذکر شد که سرفیس پرو، قدرت لپ‌تاپ را در قالب یک تبلت و با قابلیت حمل آسان‌تر به کاربر هدیه می‌کند.

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده