این تبلت احتمالاً گزینه‌ای جذاب برای ایرانی‌ها خواهد بود

دوشنبه ۲۷ شهریور ۱۴۰۲ - ۱۵:۳۰
مطالعه 1 دقیقه
اولین تصویر رسمی وان پلاس پد گو / OnePlus Pad Go نمای پشت و جلو
شعبه‌ی هند وان‌ پلاس اولین رندر رسمی از تبلت OnePlus Pad Go را منتشر کرد. این تبلت به‌زودی رونمایی می‌شود.
تبلیغات

از هفته‌ها قبل اعلام شده که وان پلاس روی تبلت اقتصادی جدیدی به نام OnePlus Pad Go کار می‌کند. در فاصله‌ی اندک به رونمایی وان پلاس پد گو، مشخصات مقدماتی و رندر این تبلت منتشر شده است.

شعبه‌ی هند وان پلاس رندری از پد گو در شبکه‌ی اجتماعی ایکس منتشر کرده است که این تبلت را از نمای جلو و پشت به‌تصویر می‌کشد. در نگاه اول، وان پلاس پد گو شباهت زیادی به اولین تبلت وانپلاس دارد، اما در پنل پشتی از طراحی دورنگ استفاده می‌کند.

تبلت جدید وان پلاس در وهله‌ی اول روی استفاده در حالت افقی تمرکز دارد. اگر تبلت را افقی در دست بگیرید، دکمه‌ی پاور در لبه‌ی سمت چپ و دکمه‌های شدت صدا در لبه‌ی بالا قرار می‌گیرند. در لبه‌ی پایینی تبلت وان پلاس پد گو شاهد اسپیکر و درگاه USB-C خواهیم بود.

وان پلاس پد گو احتمالاً ۶ اکتبر (۱۴ مهر) رونمایی می‌شود. فعلاً به قیمت تبلت موردبحث اشاره نشده است. قطعاً قیمت تبلت وان پلاس پد گو کمتر از قیمت اولین تبلت این شرکت خواهد بود.

تبلت جدید وان پلاس از نمایشگر 2.4K با نسبت تصویر ۷:۵ بهره می‌گیرد و احتمالاً بدنه‌ی پلاستیکی خواهد داشت. ممکن است این تبلت از توان شارژ ۶۷ وات پشتیبانی کند.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز

تبلیغات

نظرات

تبلیغات