کیبورد محبوب SwiftKey بار دیگر برای کاربران iOS دردسترس قرار گرفت

شنبه ۲۸ آبان ۱۴۰۱ - ۱۱:۳۰
مطالعه 2 دقیقه
خبر خوب برای کاربران iOS؛ کیبورد محبوب SwiftKey به‌طور غیرمنتظره‌ای، بار دیگر برای این سیستم‌عامل دردسترس قرار گرفت.
تبلیغات

کیبورد SwiftKey مایکروسافت به‌طور غیرمنتظره‌ای دوباره در فروشگاه اپ‌استور منتشر شده است. غول فناوری مستقر در ردموند مدتی قبل به پشتیبانی رسمی این کیبورد در iOS خاتمه داد و از ماه اکتبر آن را از فروشگاه اپلیکیشن اپل حذف کرد، اما اکنون بار دیگر برای کاربران iOS دردسترس قرار گرفته است.

کیتلین رولستون از مایکروسافت در بیانیه‌ای به وب‌سایت ورج گفت:

براساس بازخوردی که از کاربران دریافت کردیم، نسخه‌ی iOS صفحه‌کلید SwiftKey دوباره در اپ‌استور منتشر شده است و برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید به آدرس پشتیبانی این برنامه مراجعه کنید.

با وجود بازگشت SwiftKey به اپ‌استور، تاریخ جدیدترین به‌روزرسانی اعمال‌شده برای این کیبورد به ۱۱ آگوست ۲۰۲۱ باز‌می‌گردد و مشخص نیست نسخه‌ی جدید آن چه زمانی دردسترس قرار خواهد گرفت. تعدادی از کاربران گزارش‌هایی درمورد مشکل متوقف‌شدن کیبورد در برخی سناریوها مطرح کرده بودند و بدین‌ترتیب به‌نظر می‌رسد تغییراتی روی این صفحه‌کلید اعمال خواهد شد.

ویشنو نات، معاون گروه محصولات آفیس، کاربران را به استفاده از برنامه‌ی مورداشاره ترغیب کرد. پدرام رضایی، مدیر ارشد بخش نقشه‌ها و خدمات محلی مایکروسافت نیز گفت این شرکت سرمایه‌های هنگفتی روی SwiftKey انجام خواهد داد.

SwiftKey ابتدا میان کاربران اندروید به محبوبیت رسید و سال ۲۰۱۴ نسخه‌ی iOS آن منتشر شد؛ زمانی‌که اپل با انتشار نسخه‌ی هشتم سیستم‌عامل خود، امکان استفاده از کیبوردهای شخص‌ثالث را فراهم کرد. شایان‌ذکر است مایکروسافت درسال ۲۰۱۶ این برنامه را به تصاحب خود درآورد.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز

نظرات

تبلیغات