زوم‌اپ: Neverthink؛ ویدیو‌های وایرال اینترنت را یک‌جا تماشا کنید

چهارشنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۷ - ۱۸:۳۰
مطالعه 3 دقیقه
با اپلیکیشن Neverthink ویدیو‌های محبوب سراسر اینترنت را در دسته‌بندی‌های گوناگون تماشا کنید و گذشت لحظه‌ها را به فراموشی بسپارید.

گسترش استفاده از شبکه‌های اجتماعی و پدید‌آمدن اصطلاحی به‌نام ویدیوهای وایرال باعث شده تا بسیاری از افراد برای گذران وقتشان به شادی، دست به دامن یوتیوب شوند و با دیدنِ این ویدیو‌ها اندکی از اضطراب و مشغله‌ی روزمره‌ی خود فاصله بگیرند. با این حال پیدا کردنِ این محتوای ویدیویی کاری سخت و طاقت‌فرسا است؛ بنابراین احتمال در بسیاری از مواقع هیچگاه نتوانید از دیدنِ این ویدیو‌ها لذت ببرید.

خوشبختانه این‌بار نیز توسعه‌دهندگان به کمکِ ما آمده‌اند تا باری دیگر گامی اساسی در جهت راحت‌سازی زندگی ما بردارند؛ اگر از کسانی هستید که به تماشای ویدیو‌های وایرالِ اینترنتی علاقه دارید، این قسمت از سری مقالات زوم‌اپ اختصاصاً برای شما تهیه شده است.

Neverthink نام اپلیکیشنی است که لذت لم‌دادن به صندلی و تماشای ویدیو‌های طنز را دو چندان می‌کند. این اپلیکیشن که توسط تیمی با همین نام ساخته شده است، ویدیو‌های محبوب سراسر اینترنت را در قالب دسته‌بندی‌های گوناگون از منابعی نظیر یوتیوب و رددیت جمع‌آوری می‌کند تا کاربران تنها یک کلیک با تماشای آن‌ها فاصله داشته باشند. Neverthink که پیش‌تر در قالب یک وب‌سایت اینترنتی فعالیت می‌کرد، اکنون اپلیکیشن موبایل خود را برای سیستم‌‌های عامل iOS و اندروید منتشر کرده تا کاربران با سهولت بیشتری به آن دسترسی داشته باشند.

آویو جونو، هم‌بنیان‌گذارِ Neverthink می‌گوید:

تیمِ گرداننده‌ی Neverthink‌ متشکل از چندین خوره‌ی اینترنت است که بهترین محتوای ویدئویی را در هر دسته‌بندی جمع‌آوری می‌کنند. به‌عنوان نمونه، آن‌ها در طول روز بیش‌از ۳۰۰۰ ویدیو وایرال را تماشا می‌کنند؛ اما از این مقدار تنها حدود ۳۰۰ ویدیو موفق می‌شوند که به مجموعه‌ی Neverthink وارد شوند.

شیوه‌ی کارکرد Neverthink‌ نیز بسیار ساده است. با ورود به این اپلیکیشن با صفحه‌ی اصلی آن روبرو می‌شوید که ویدیو‌های محبوب اینترنت را در دسته‌بندی‌های گوناگونی نشان می‌دهد. اگر قصد تماشای دسته‌بندی خاصی را داشته باشید، به‌سادگی می‌توانید با انتخاب آن اقدام به مشاهده‌ی ویدیوهای موردنظرتان کنید.

لازم به ذکر است که به‌دلیل مسدود بودنِ سرویس‌های یوتیوب و رددیت در ایران، برای مشاهده‌ی این ویدیو‌ها باید از برنامه‌های تغییر آی‌پی استفاده کنید.

برای مشاهده‌ی اکثر محتویاتِ این برنامه نیازی به داشتنِ دانش انگلیسی وجود ندارد؛ با این حال، قابلیتی در این برنامه گنجانده شده که توسط آن افراد می‌توانند ویدیو‌ها را با زیرنویس مشاهده کنند. نکته‌ی جالب درباره‌ی این قابلیت، پشتیبانی از زبان فارسی است؛ با این حال در صورت نبود زیرنویس فارسی مناسب برای ویدیو‌ها، اپلیکیشن به‌صورت خودکار زیرنویس انگلیسی را جایگزین می‌کند.

در صفحه‌ی گوگل‌پلی درباره‌ی Neverthink گفته شده است:

تاکنون ۱۰۰ هزار نفر این اپلیکیشن را از طریق گوگل‌پلی دریافت کرده‌اند؛ همچنین از میانِ ۵۵۱ رأی‌دهنده به آن، Neverthink موفق به کسب امتیاز ۴.۴ شده است.

دانلود اپلیکیشن

پلی‌استور اپ‌استور

اپلیکیشن‌های محبوب خود را از طریق ایمیل app@zoomit.ir به زومیت معرفی کنید

مطالب مشابه

نظرات

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود