مدرسه تابستانی یوسرن با تمرکز بر فناوری‌ های نوین در ایران

مدرسه تابستانی یوسرن با تمرکز بر فناوری‌ های نوین در ایران

مدرسه تابستانی يوسرن با تمرکز بر فناوري‌های نوين در علم، با حضور دانشمندان برتر رشته‌های علمی، در آمل برگزار خواهد شد.

دوره‌ای با عنوان مدرسه‌ی تابستانی یوسرن توسط شبكه‌ی جهاني آموزش و پژوهش علمي (يوسرن) و به ميزباني دانشگاه تخصصي فناوری‌های نوين آمل در روزهای ١٤ تا ١٦ شهريور امسال برگزار مي‌شود.

شبكه يوسرن با هدف گسترش آموزش و پژوهش علمی اخلاق‌محور و بشردوستانه و در نهايت پيشرفت علم براي اهداف غيرنظامي و مصالح عمومي، در تمام ٢١ رشته علمي در دنيا ايجاد شده است. اجراي پروژه‌های علمی بين‌المللی، بين‌رشته‌ای و ايجاد بستری برای ارتباط بهتر ميان پژوهشگران جوان و دانشمندان پيشكسوت در تمام دنيا از برنامه‌های پيش روی اين شبكه است.

اين شبكه حدود ٥٠٠٠ عضو از تمام قاره‌ها و رشته‌ها دارد. بورد مشاوران علمی اين شبكه تاكنون متشكل از بيش از ٢٢٠ دانشمند يك درصد برتر از تمام ٢١ رشته علمي كه توسط ESI معرفي شده‌اند و برندگان جايزه‌های علمي معتبری از جمله نوبل و ابل هستند. گفتنی است که کنگره‌ی جهانی یوسرن در سال گذشته با حضور شماری از سرشناس‌ترین دانشمندان زنده‌ی دنیا به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی تهران برگزار شده بود.

در مدرسه‌ی تابستانی فناوری‌های نوين، ٢٠ دانشمند يك درصد برتر دنیا از اعضای بورد يوسرن، گرد هم می‌آيند تا به ارائه‌ی پيشرفت‌ها‌ی اخير رشته علمی خود بپردازند.

مدرسه تابسانی یوسرن

اين مدرسه تابستاني بر موضوعات ويژه‌ای از جمله فناوری‌های نوين در نانوتكنولوژی، ژنتيک و علوم مولكولی، انرژی‌ها‌ی نوين، صنايع، كشاورزی و علوم غذايي، شيمي، رياضيات، مهندسي، پزشكي و سلامت عمومي تمركز خواهد داشت. لازم به یاد‌آوری است که ثبت‌ نام و حضور در این گردهمایی برای عموم آزاد است و جزئیات بیشتر در مورد نحوه‌ی حضور و برگزاری مدرسه‌ی تابستانی را نیز می‌توانید از این لینک مشاهده کنید.

همچنين امكان ارائه‌ی طرح‌هاي تحقيقاتی توسط شركت‌كنندگان با تمركز بر فناوری‌های نوين رشته‌ی علمی خودشان، زير نظر دانشمندان برتر در نظر گرفته شده است که در نوع خود روند مطلوبی برای پیشرفت فعالیت‌های علمی در کشورمان تلقی می‌شود.


تهیه شده در زومیت

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید