انویدیا از مانیتور ۶۵ اینچی گیمینگ خود رونمایی کرد

انویدیا از مانیتور ۶۵ اینچی گیمینگ خود رونمایی کرد

کمپانی انویدیا در جریان رویداد کامپیوتکس ۲۰۱۸، از جدیدترین محصول خود یعنی مانیتور ۶۵ اینچی گیمینگ رونمایی کرد.

به‌تازگی کمپانی انویدیا در خلال برگزاری کامپیوتکس ۲۰۱۸، از مانیتور BFGD رونمایی کرد. برخلاف اغلب مانیتورهای گیمینگ که ۲۴ تا ۳۴ اینچی هستند این مانیتور با ابعاد ۶۵ اینچی خود می‌تواند لذت بازی را برای کاربران دوچندان کند. در پایان کنفرانس انویدیا زمان ارائه این محصول اواخر تابستان اعلام شده بود؛ اما اخیرا برایان دل ریزو، مدیر روابط عمومی انویدیا اعلام کرد که این مانیتور در اواخر امسال به بازار عرضه خواهد شد.

گفتنی است این مانیتور با همکاری جزئی اچ‌پی، ایسر و ایسوس طراحی شده است و به لطف فناوری G-Sync انویدیا، از نرخ فریم متغیر برای جلوگیری از بریدگی تصاویر پشتیبانی می‌کند. طبق ادعای انویدیا، میزان تأخیر در مانیتور BFGD با مانیتورهای کوچکتر از خود که دارای فناوری جی سینک هستند برابری می‌کند.

مانیتور بازی انویدیا

اغلب مانیتورهای مخصوص بازی دارای بازدهی ۱۴۴ هرتز هستند؛ اما محصول تازه معرفی شده انویدا نرخ بازدهی ۱۲۰ هرتزی دارد که با وجود صفحه‌نمایش ۶۵ اینچی می‌توان از آن چشم پوشی کرد. یکی دیگر ویژگی‌های خاص مانیتور BFGD، پشتیبانی از HDR برای بازی‌ها یا پخش‌کننده تصویر است.شایان ذکر است مانیتور ۶۵ اینچی انویدیا از تصاویر با وضوح 4K پشتیبانی می‌کند. قیمت مانیتور بزرگ انویدیا هنوز اعلام نشده است.

نظر شما در این مورد چیست؟

لوگوی زومجی

زومجی مرجع اخبار روز، نقد و بررسی بازی و فیلم و سریال و مکانی برای تبادل نظر گیمرها و دوستداران سینما است.

منبع cnet
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده