سامسونگ روزانه یک میلیون دستگاه موبایل می‌فروشد

سامسونگ روزانه یک میلیون دستگاه موبایل می‌فروشد

آمارهای منتشر شده از سود فروش غول بزرگ کره‌ای نشان از موفقیت بازاریابی و شناسایی دقیق مشتریان بخش‌های مختلف بازار دارد. فروش یک میلیون دستگاه ابزار موبایل در روز نشان دهنده‌ی در دست گرفتن نبض بازار در رده‌های مختلف گوشی‌های تولید شده است. با ما همراه باشید تا جزئیات این خبر را بررسی کنیم.

براساس گفته‌های دیویدایون، قائم مقام اجرایی سامسونگ، غول کره‌ای روزانه یک میلیون دستگاه موبایل به‌فروش می‌رساند. ایون این اطلاعات را در کنفرانس توسعه‌دهندگان سامسونگ که روز دوشنبه در سان‌فرانسیسکو برگزار شد، اعلام کرد.

آمار ارائه شده شامل گوشی‌های هوشمند و همچنین تبلت‌های سامسونگ نیز می‌باشد. در نظر داشته باشید که سامسونگ همچنان در حال کسب سود از فروش گوشی پرچمدار خود یعنی گلکسی S4 است. همانطور که می‌دانید، سامسونگ اعلام کرد که در حدود 40 میلیون دستگاه از گلکسی S4 را به‌فروش رسانده است. لازم‌به‌ذکر است که در این آمار، فروش گلکسی نوت ۳ محاسبه نشده است.

DavidEon

ایون، قدم بعدی سامسونگ را اضافه کردن قابلیت اتصال بین گوشی‌های موبایل این شرکت توصیف کرد که از طریق آن می‌توان یک پلتفرم بزرگ را ایجاد کرد تا محتوا را به روش های خاص در اختیار کاربران قرار داد، تماس‌های تلفنی برقرار کرد، اپلیکیشن ها را بین آن ها توزیع کرد و تبلیغات را به آن ها نمایش داد. سامسونگ این سیستم را Connoted Home می‌نامد. در واقع سامسونگ در تلاش است تا ارتباط نزدیک تری بین مشتریان خود ایجاد کند و با قرار دادن آن ها در یک پلتفرم واحد، بستری را فراهم کند تا توسعه دهندگان بتوانند اپلیکیشن ها یا سرویس های خود را به آن ها ارائه کنند و از طریق تبلیغات و موارد دیگر برای خود و سامسونگ در آمدزایی کنند.

فروش موفق گوشی‌های سامسونگ، این امکان را به کمپانی کره‌ای داده است تا رکورد بالاترین سود خالص کسب شده را در سه‌ماهه سوم سال جاری کسب کند. تحلیل‌گران بر این باورند که سامسونگ در حدود 85 تا 89 میلیون گوشی هوشمند را در سه‌ماهه سوم سال 2013 به‌فروش رسانده است. این آمار نشان‌دهنده‌ی فروش یک میلیون دستگاه در روز است که البته فروش تبلت‌های سامسونگ نقش کمرنگی را در ثبت این آمار داشته‌اند.

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده