اپراتور ژاپنی از کوچک‌ترین و سبک‌ترین تلفن‌ همراه دنیا رونمایی کرد

سه‌شنبه ۱۵ اسفند ۱۳۹۱ - ۲۱:۱۴
مطالعه 2 دقیقه
تلفن های همراه از بدو تولد خود همواره در حال کوچک‌تر, باریک‌تر و سبک‌تر شدن هستند و اگر مدل‌های اولیه را به یاد آورید در می‌یابید که تا کنون چقدر هم در این امر موفق ‌بوده‌اند. حال این‌بار یک اپراتور ژاپنی از تلفن همراهی پرده‌برداری کرده که می‌تواند نقش جاسوئیچی را نیز برایتان بازی کند.
تبلیغات

این اپراتور مطرح ژاپنی که Willcom نام دارد از جدید‌ترین تلفن همراه خود به‌نام Phone Strap 2 WX06 رونمایی کرد. تلفنی که با استناد به گفته سازندگانش نه تنها از تمامی موبایل‌های دیگر کوچک‌تر است بلکه وزن کم‌تری نیز دارد. این مدل که برای تکمیل کار مدل پیشین خود یعنی Phone Strap ساخته شده دارای ابعاد باورنکردنی  70×10.7×32 میلی‌متر می‌باشد و تنها 32 گرم وزن دارد. این مدل قرار است که با برادر بزرگ‌تر خود یعنی Phone Strap جایگزین شود.

اما می‌رسیم به ادعای این شرکت مبنی بر کوچک‌ترین بودن این تلفن! بله! این تلفن کوچک است اما در مقایسه با مدل های مشابه و هم عصر خود به گونه‌ای مضحک بیش از حد کوچک به نظر می‌رسد!

phone-strap-mid

از ویژگی‌های اصلی آن می‌توان به صفحه نمایش 1 اینچی رنگی و عمر باتری 2 ساعته برای مکالمه و 12 روزه در حالت استندبای اشاره کرد. البته برای بهره‌مندی از امکاناتی چون ایمیل, ارسال و دریافت پیام متنی و برقراری تماس تلفنی باید انرا به یک تبلت یا تلفن دیگر متصل نمایید.

همان‌طور که احتمالا شما هم حدس زده‌اید این تلفن تنها در کشور ژاپن عرضه خواهد شد و از اواخر امسال اماده و در سه رنگ مشکی, صورتی و سفید وارد بازار خواهد شد.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز
تبلیغات

نظرات

تبلیغات