سامسونگ: آثار حباب‌مانند روی نمایشگر گلکسی S23 اولترا، نقص سخت‌افزاری نیست

سه‌شنبه ۲ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۲:۰۶
مطالعه 2 دقیقه
گلکسی اس ۲۳ اولترا / Galaxy S23 Ultra در دست
سامسونگ در پاسخ به گزارش‌های متعدد درمورد نمایش اثر حباب‌مانند روی صفحه‌نمایش گلکسی S23 اولترا اعلام کرد این مورد مشکل سخت‌افزاری نیست.
تبلیغات

اخیراً چندین گزارش درمورد تغییر شکل عجیب صفحه‌نمایش گلکسی S23 اولترا سامسونگ منتشر شده است. برخی دارندگان این گوشی در انجمن پشتیبانی سامسونگ، ردیت و توییتر، پست‌هایی درمورد مشاهده‌ی اثر حباب‌مانند در سمت‌‌ راست یا سمت‌ چپ پایین نمایشگر دستگاه خود به‌اشتراک گذاشته‌اند و می‌پرسند آیا این مورد، مشکل سخت‌افزاری است یا خیر. غول فناوری کره‌ی جنوبی اکنون برای رفع ابهامات اعلام کرده که مشکل مشاهده‌شده روی نمایشگر S23 اولترا، یک نقص سخت‌افزاری محسوب نمی‌شود.

به گزارش Androidauthority، برخی نواحی نمایشگر گلکسی S23 اولترا هنگام قرار گرفتن درمعرض نور شدید، با جلوه‌ای شبیه حباب نمایش داده می‌شود. این مورد به‌دلیل اقدامات فشرده‌سازی است که برای جلوگیری از ورود آب و گردوغبار به داخل دستگاه روی نمایشگر آن اعمال شده است.

صفحه‌نمایش گلکسی S23 اولترا از چندین لایه‌ی شیشه‌ای بهره می‌برد که به‌طور مستقیم به پنل آن متصل شده‌اند. به گفته‌ی سامسونگ این مورد همان چیزی است که باعث ایجاد اثر حباب‌مانند روی صفحه‌نمایش دستگاه می‌شود. شرکت کره‌ای در پاسخ به یکی از دارندگان گلکسی S23 اولترا که با این مشکل مواجه شده بود اعلام کرد: «همه‌چیز گوشی شما به‌خوبی کار می‌کند و مشکلی وجود ندارد.»

در صفحه‌ی پشتیبانی وب‌سایت تایوانی سامسونگ نیز چندین گزارش درمورد نمایش خطوط و چینش‌های روی‌ هم در نمایشگر گوشی‌های این شرکت مطرح شده است. غول فناوری کره‌ای با انتشار پستی اعلام کرد این پدیده طبیعی است و روی عملکرد و عمر دستگاه تأثیر نمی‌گذارد.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز

نظرات

تبلیغات