کاویار از مدل‌های لوکس آیفون ۱۳ پرو آراسته به دندان تی‌رکس با قیمت پایه ۸۶۰۰ دلار رونمایی کرد

شنبه ۲۲ آبان ۱۴۰۰ - ۱۳:۵۵
مطالعه 2 دقیقه
کاویار از مدل‌های لوکس آیفون ۱۳ پرو رونمایی کرده است که سطح پشتی‌ آن‌ها به دندان یکی از مخوف‌ترین موجودات ماقبل از تاریخ، یعنی تی‌رکس آراسته شده است.
تبلیغات

کاویار شرکتی روسی است که اغلب به دلیل ساخت نسخه‌های لوکس گوشی‌های هوشمند پوشیده‌شده از فلزات گران‌بها و سنگ‌های زینتی بسیار گران‌قیمت شهرت دارد. بااین‌حال، شرکت مذکور کار را فراتر گذاشته و در جدیدترین آیفون‌های شخصی‌سازی‌شده خود از دندان‌های ترانوسوروس یا همان تی‌رکس بهره گرفته است.

این گوشی که «iPhone 13 Pro Tyrannophone» نام دارد و به یک قطعه دندان از T-Rex با قدمت تقریبی ۸۰ میلون سال پیس مزین شده است! این خانواده همچنین شامل دو عضو دیگر به نام «Monsterphone» با پنل تیتانیوم سخت‌شده و «Teradiamond» است که در پشت آن ۱۰۲۴ قطعه الماس کوچک به‌کاررفته است.

آیفون ۱۳ پرو کاویار مدل Tyrannophone

ترافون همچنین دارای پایه کامپوزیت سبک وزن با حکاکی در پشت و آلیاژ جواهرات با روکش طلا است. چشم دایناسور از کهربا واقعی و جمجمه‌ی نقش‌برجسته آن از تیتانیوم ساخته شده است. به غیر از یک قطعه کوچک که دندان واقعی را تعبیه کرده است. این گوشی یک نسخه محدود است و کاویار قصد دارد تنها ۷ دستگاه از آن را تولید کند.

آیفون‌های مذکور فقط با 1 ترابایت فضای ذخیره‌سازی فروخته می‌شوند و ظاهرا قیمت آیفون ۱۳ پرو ۸۶۱۰ دلار است؛ درحالی‌که قیمت آیفون مدل پرو مکس به ۹۱۵۰ دلار افزایش می‌یابد. البته با درنظرگرفتن محصلات قبلی کاویار، قیمت‌گذاری مدل‌ های جدید آیفون ۱۳ پرو باتوجه به استفاه از مواد گران‌بها، کمی معقول‌تر به‌نظر می‌رسد؛ چراکه پیش‌تر این شرکت آیفون‌هایی گاها با قیمت ۱۰ هزار دلار نیز رونمایی کرده است.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز
تبلیغات

نظرات

تبلیغات