وان ‌پلاس تیزر دیگری از قابلیت نمایشگر همیشه روشن در OxygenOS 11 منتشر کرد

وان ‌پلاس تیزر دیگری از قابلیت نمایشگر همیشه روشن در OxygenOS 11 منتشر کرد

پیت لائو، مدیرعامل وان‌پلاس، تیزری جدید در صفحه رسمی توییتر خود منتشر کرده است که به قابلیت نمایشگر همیشه‌روشن در OxygenOS 11 اشاره دارد.

وان‌پلاس در تلاش است که درکنار ارائه گوشی‌های هوشمندی با سخت‌افزار توانمند با قابلیت‌های مدرن، از نظر نرم‌افزاری نیز حرف‌هایی برای گفتن داشته باشد. تاکنون اطلاعات بسیاری از نسخه جدید رابط کاربری اختصاصی وان‌پلاس یعنی OxygenOS 11 در فضای مجازی قرار گرفته است که شاید بتوان یکی از مهم‌ترین آن‌ها را برخورداری از صفحه نمایشگر همیشه آنلاین دانست.

حال، پیت لائو، توییت جدیدی در حساب رسمی خود منتشر کرده است که بار دیگر به قابلیت صفحه نمایشگر همیشه‌روشن در رابط کاربری OxygenOS 11 اشاره می‌کند. متاسفانه پیت لائو به انتشار تیزر بسنده کرده است و اطلاعات بیشتری را در اختیارمان قرار نمی‌دهد. بااین‌حال، در تیزر می‌توان عقربه‌های ساعت را مشاهده کرد و همچنین عبارت On Display همراه‌با تیزر منتشر شده است.

OxygenOS 10 نام رابط کاربری اختصاصی وان‌پلاس برای گوشی‌های هوشمند این شرکت بود که البته همراه‌با اندروید ۱۰ عرضه شد. انتظار می‌رود OxygenOS 11 نیز رابط کاربری در نظر گرفته‌شده برای سیستم‌عامل اندروید ۱۱ باشد. بااین‌حال، شرکت وان‌پلاس اعلام کرده است که از ماه اوت، نسخه‌ی بتای OxygenOS 11 عرضه خواهد شد تا کاربران امکان آزمایش ویژگی‌های جدید به‌خصوص صفحه نمایشگر همیشه روشن را داشته باشند.

تیزر تبلیغاتی وان پلاس / OnePlus

متاسفانه هنوز مشخص نیست که کاربر دسترسی به چه اطلاعاتی در صفحه همیشه روشن خواهد داشت و وان‌پلاس تا چه میزان اجازه‌ی شخصی‌سازی اعلانات و محتوای به نمایش درآمده را خواهد داشت. بااین‌حال، ویژگی صفحه نمایشگر همیشه روشن از قابلیت‌های محبوب طی سال‌های گذشته بوده است و اضافه شدن چنین ویژگی به OxygenOS 11 می‌تواند برای بسیاری از کاربران خوشایند باشد.

هنوز مشخص نیست که کدامیک از محصولات وان‌پلاس رابط کاربری OxygenOS 11 را دریافت خواهند کرد. بااین‌حال انتظار می‌رود ویژگی نمایشگر همیشه‌روشن برای تمامی محصولات دریافت‌کننده‌ی OxygenOS 11 قابل استفاده باشد. 

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده