گزارش فروش سالانه ایسوس منتشر شد؛ فروش ۲۰.۵ میلیون واحد گوشی هوشمند و هدف گذاری جدید

سه‌شنبه ۶ بهمن ۱۳۹۴ - ۲۰:۵۵
مطالعه 2 دقیقه
ایسوس در سال ۲۰۱۵ دستگاه‌های خوبی در زمینه گوشی‌های هوشمند عرضه کرد؛ اما این کمپانی علاقه دارد تا هدف‌گذاری خود در سال ۲۰۱۶ را از این مقدار هم افزایش دهد. ایسوس تصمیم گرفته تا ۳۰ میلیون واحد گوشی‌ هوشمند در سال ۲۰۱۶ به فروش برساند. با زومیت همراه بمانید.
تبلیغات

ایسوس یکی از موفق‌ترین کمپانی‌های تکنولوژی در جهان است. دستگاه‌های این کمپانی مخصوصا در حوزه‌ی کامپیوتر‌های شخصی بسیار محبوب هستند؛ اما این کمپانی در حال فشار به بازار گوشی‌های هوشمند برای موفقیت بیشتر در این زمینه است.

سری زنفون را می‌توان از محبوب‌ترین خانواده‌های گوشی هوشمند در بین کمپانی‌های تولیدکننده‌ی گوشی دانست که این کمپانی هم زیاد از این دستگاه به فروش رسانده است.

کمپانی تایوانی می‌خواهد با فروش بیشتر از گوشی‌های هوشمند خود، به لیست ۱۰ کمپانی برتر تولیدکننده‌ی این گوشی‌های هوشمند راه پیدا کند. ایسوس برای رسیدن به هدف فروش ۳۰ میلیونی، می‌خواهد گوشی‌های هوشمند خود را به هند، برزیل، روسیه و آفریقا عرضه کند.

ایسوس در سال ۲۰۱۵ توانسته ۲۰.۵ میلیون گوشی‌هوشمند به فروش برساند که در مقایسه با سال قبل، افزایش فروش بسیار زیادی را نشان می‌دهد. این کمپانی سال پیش تنها ۸.۵ میلیون دستگاه به فروش رسانده بود. گوشی‌های هوشمند زنفون مخصوصا در کشور‌های در حال توسعه از محبوبیت بالایی برخوردارند؛ بنابراین فروش دستگاه‌های بیشتر این کمپانی در کشور‌هایی که گفته شد، احتمالا بازخورد خوبی به همراه خواهد داشت.

همچنین ایسوس برای کاهش هزینه‌ها قصد دارد مخارج تولید گوشی‌ها را با فاکسکان برون‌‌سپاری کند؛ این کمپانی سال پیش یک میلیون دستگاه در برزیل عرضه کرده و در سال ۲۰۱۶ قصد دارد این رقم را سه برابر کند.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز
تبلیغات
تبلیغات

نظرات

تبلیغات