سامسونگ در حال آماده سازی نسخه جهانی بیکسبی ویس است

سامسونگ در حال آماده سازی نسخه جهانی بیکسبی ویس است

ظاهرا سامسونگ در حال آماده‌سازی نسخه‌ی جهانی بخش صوتی دستیار هوشمند بیکسبی است.

بخش صوتی دستیار هوشمند سامسونگ موسوم به بیکسبی وویس، در ابتدا با پشتیبانی از زبان کره‌ای و برای کاربران کره‌ی جنوبی در دسترس قرار گرفت. چند ماه بعد نیز شاهد انتشار نسخه‌ی انگلیسی بیکسبی برای کاربران آمریکایی بودیم و بدین ترتیب مشتریان آمریکایی گوشی‌های هوشمند گلکسی اس ۸ و گلکسی اس ۸ پلاس مجبور شدند تا برای استفاده از دستیار هوشمند نامبرده چند ماه بیشتر صبر کنند. شایان ذکر است که در حال حاضر بیکسبی وویس با پشتیبانی از زبان انگلیسی فقط برای بازار آمریکا در دسترس قرار گرفته است.

با توجه به آنچه گفته شد، هم اکنون میلیون‌ها خریدار گوشی‌های هوشمند پرچمدار گلکسی اس ۸ و اس ۸ پلاس در سراسر جهان، هنوز هم موفق به استفاده از قابلیت‌های صوتی بیکسبی نشده‌اند. سامسونگ برای فروش پرچمداران جدید خود مانور بسیار زیادی دستیار مبتنی بر هوش مصنوعی بیکسبی داده و از آنجا که قیمت گوشی‌های یاد شده حدود ۹۰۰ دلار است مسلما مشتریان گلکسی اس ۸ و اس ۸ پلاس نسبت به اینکه نمی‌توانند از بزرگ‌ترین قابلیت‌ آن‌ها استفاده کنند، چندان راضی نیستند. بنابراین آیا سامسونگ واقعا در حال آماده سازی امکانات صوتی بیکسبی به صورت جهانی است؟ این کمپانی تا کنون خبر مورد اشاره را تایید نکرده اما یک مدرک بسیار مهم در این زمینه در دسترس قرار گرفته است. غول فناوری کره‌ای امروز یک به‌روزرسانی برای اپلیکیشن ارتباط با ما خود منتشر کرده و در زیر بخش «چه چیز در این نسخه جدید است؟» عبارت «انتشار نسخه انگلیسی جهانی بیکسبی» مشاهده می‌شود. 

آیا به‌روزرسانی اپ یاد شده نشان از این دارد که سامسونگ تصمیم گرفته تا در آینده‌ای نزدیک امکان استفاده از نسخه‌ی انگلیسی بیکسبی وویس را برای کاربران دو گوشی هوشمند گلکسی اس ۸ و گلکسی اس ۸ پلاس در سراسر جهان فعال کند؟ یا منظور سامسونگ از درج عبارت یاد شده در بخش تغییرات جدید اپ تماس با ما، در واقع انتشار نسخه‌ی انگلیسی بیکسبی وویس برای کاربران آمریکایی بوده است؟

Bixby voice

مسلما بسیاری از کاربران و به‌خصوص دارندگان پرچمداران کنونی سامسونگ، از فعال شدن امکانات صوتی دستیار هوشمند بیکسبی خوشحال خواهند شد. 

لطفا نظرات خود را در این رابطه در بخش دیدگاه‌ها با زومیت و سایر کاربران به اشتراک بگذارید.


منبع sammobile

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید