دوربین دوگانه آیفون 8 عمودی خواهد بود

دوربین دوگانه آیفون 8 عمودی خواهد بود

با انتشار تصاویر جدید از قالب CNC و شماتیک آیفون 8 احتمال استفاده از دوربین دوگانه عمودی در پرچم‌دار جدید اپل افزایش یافت.

تصاویر جدیدی از آیفون 8 منتشر شده که در آن، قالب پرچم‌دار جدید اپل قابل مشاهده است. آنچه در این تصاویر نظر ما را به خود جلب کرده، جایگاه دوربین دوگانه است که به‌صورت عمودی قرار دارد. در آیفون 7 پلاس، دوربین دوگانه به‌صورت افقی در پشت این گوشی هوشمند قرار گرفته بود.

۳ تصویر منتسب به آیفون 8 در فضای مجازی قرار گرفته است که در اولی، طرح شماتیک آیفون 8 دیده می‌شود و جایگاه دوربین دوگانه عمودی، درگاه لایتنینگ و دکمه پاور قابل مشاهده است.

در تصویر دوم و سوم، قالب CNC آیفون 8 نشان داده شده است که در یکی از آن‌ها جایگاه دوربین دوگانه عمودی دیده می‌شود. از این تصاویر نمی‌توان گفت که آیفون 8 اکنون در کدام مرحله از ساخت قرار دارد.

مورد دیگری که می‌توان اشاره کرد، نبود قسمتی برای تاچ آی‌دی در پشت آیفون 8 است. همین امر باعث می‌شود که فرض کنیم تاچ آی‌دی با صفحه نمایش ادغام خواهد شد یا قالب CNC در مراحل طراحی قرار دارد و متعلق به نسخه نهایی نیست.

البته تصویر منتشرشده از قالب آیفون 8 با تصویری که از قاب پرچم‌دار آینده اپل منتشر شده بود، مطابقت دارد. در آن قاب نیز شاهد عدم استفاده از تاچ آی‌دی در پشت آیفون 8 بودیم.

شماتیک و قالب آیفون 8

منبع 9to5mac
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده