این اولین عکس واقعی از گلکسی بادز بعدی سامسونگ است

چهارشنبه ۱۵ شهریور ۱۴۰۲ - ۱۹:۰۰
مطالعه 2 دقیقه
عکس مدل واقعی هدفون گلکسی بادز ۳ سامسونگ
هدفون گلکسی بادز بعدی سامسونگ تأییدیه‌ی آژانس تحقیقات رادیویی کره‌‌جنوبی را دریافت کرده و اولین عکس از مدل واقعی آن دردسترس قرار گرفته است.
تبلیغات

سامسونگ در رویداد آنپکد قبلی خود که اواخر جولای در کره‌‌جنوبی برگزار شد، هدفون جدیدی معرفی نکرد؛ اما بی‌شک این شرکت در حال ساخت نسل بعدی گلکسی بادز است. اکنون اولین عکس واقعی این محصول در سایت آژانس تحقیقات رادیویی کره (RRA) منتشر شده است.

طبق اطلاعات به‌دست‌آمده، نسل بعدی هدفون سامسونگ چند هفته قبل تأییدیه‌ی RRA کره‌‌جنوبی را دریافت کرده است. هدفون مذکور با شماره مدل SM-R400N شناخته می‌شود؛ اما نام رسمی آن هنوز مشخص نیست. به‌هر‌حال، شاید سامسونگ این محصول را با نام تجاری گلکسی بادز ۳ روانه‌ی بازار کند.

باتوجه‌به عکس نمونه‌ی واقعی گلکسی بادز ۳، این محصول مثل مدل‌های قبلی خود از طراحی کاملاً گِرد بهره نخواهد برد. درواقع، هدفون بعدی سامسونگ بیشتر شبیه Icon-X قدیمی و گلکسی بادز پلاس ۲۰۲۰ است و شباهت زیادی به گلکسی بادز ۲ یا گلکسی بادز ۲ پرو ندارد.

عکس مدل واقعی هدفون گلکسی بادز ۳ سامسونگ

عکس منتشرشده از گلکسی بادز ۳ نشان می‌دهد که این محصول از روکش مات بهره خواهد برد. علاوه‌بر‌این، به‌نظر می‌رسد نیمه‌ی پایینی هدفون از جنس پلاستیک ساخته شده است. در لبه‌ی بالایی این محصول نیز باله‌ی کوچکی دیده می‌شود که به قرارگیری بهتر در گوشی کاربر کمک می‌کند.

ناگفته نماند که عکس فاش‌شده از گلکسی بادز ۳ مشمول کیس شارژ این محصول نمی‌شود. همچنین، نمی‌دانیم عمر باتری این هدفون با هربار شارژ کامل چقدر خواهد بود. به‌هر‌حال، اگر نمی‌توانید تا معرفی بادز ۳ صبر کنید، درحال‌حاضر قیمت هدفون سامسونگ گلکسی بادز ۲ با تخفیف همراه شده است که می‌توانید از آن استفاده کنید.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز

نظرات

تبلیغات