مدیرعامل یوبیسافت تأیید کرد که ریمیک بازی‌های اساسینز کرید در راه است

جمعه ۸ تیر ۱۴۰۳ - ۱۴:۳۰
مطالعه 1 دقیقه
پوستر رسمی بازی Assassin’s Creed Shadows شخصیت های سامورایی بازی
مدیرعامل یوبیسافت تایید کرد که ری‌میک بازی‌های اساسینز کرید در دست توسعه است.
تبلیغات

ایو گیلموت، مدیرعامل یوبیسافت، در مصاحبه‌ای اعلام کرد که نسخه‌های ری‌میک سری بازی‌های Assassin's Creed در حال ساخت است که گرافیک بهتر و پیشرفت‌های قابل توجهی برای کنسول‌های بازی جدید به‌همراه خواهند داشت.

گیلموت می‌گوید که نسخه‌های ری‌میک به یوبیسافت اجازه می‌دهد تا به دنیاهای قدیمی‌تری که ساخته برگردد و آن‌ها را مدرن کند: «دنیاهایی در برخی از بازی‌های قدیمی‌تر اساسینز کرید وجود دارند که هنوز هم بسیار غنی هستند.»

به‌گفته‌ی گیلموت هدف یوبیسافت انتشار منظم‌تر بازی‌های اساسینز کرید است؛ اما نه این‌که هر سال یک تجربه‌ی مشابه تکرار شود. او گفت بازی Assassin’s Creed Hexe که در دوران امپراتوری روم جریان دارد، بازی‌ای کاملاً متفاوت از Assassin’s Creed Shadows خواهد بود. Shadows در تاریخ ۱۵ نوامبر (۲۵ آبان) در سراسر جهان دردسترس قرار می‌گیرد.

گیلموت اشاره‌ای نکرد که یوبیسافت ری‌میک کدام بازی‌ها را می‌سازد. شایعات می‌گویند یوبیسافت روی نسخه‌ی بازسازی‌شده‌ی Black Flag کار می‌کند. این بازی اکشن-ماجراجویی که داستان دزدان دریایی در قرن هجدهم را روایت می‌کند، در سال ۲۰۱۳ منتشر شد و به یکی از محبوب‌ترین بازی‌های سری اساسینز کرید تبدیل شد.

گفته می‌شود یوبیسافت یک پلتفرم جدید به نام Animus Hub معرفی خواهد کرد که گیمرها می‌توانند در همان روزی که Shadows منتشر می‌شود، بازی‌ را اجرا کنند. Animus Hub، که قبلا با نام اینفینیتی شناخته می‌شد، به طور بالقوه می‌تواند در نقش یک فروشگاه بازی نیز عمل کند.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز
تبلیغات
تبلیغات

نظرات