تولید نیسان برقی در ژاپن

دوشنبه ۱۰ آبان ۱۳۸۹ - ۱۲:۲۲
مطالعه 2 دقیقه
Oppama ژاپن تصمیم به تولید نیسان هایی دارد که انرژی خود را به طور 100% از برق دریافت می کنند. قیمت این محصول جدید که Nissan LEAF  نام دارد در ماه اپریل اعلام گردید. Nissan LEAF برای اولین بار در ماه دسامبر در ژاپن و ایلات متحده فروخته خواهد شد و در آغاز 2011 نیز به اروپا سفر خواهد کرد.
تبلیغات

Nissan LEAF، حدودا 32,000 دلار قیمت گذاری شده است.  Oppama در نظر داشت، مدل هایی مشابه Nissan Juke  با گازوئیل نیز تولید کند. به این صورت که خط تولید به جای قرار دادن مخزن سوخت از باتری استفاده کند. همچنین در محل موتور گازسوز، موتور برقی نصب می گردد.

nissanleafproduction2-1

Nissan LEAF اولین ماشینی است که 100%  برقی است. نیسان اعلام کرده است: مسافت طی شده و نمایش آن توسط کیلیومتر شمار ، از جمله نکات مهمی است که برای هر مصرف کننده ای اهمیت دارد. وی اشاره کرده که هدف نیسان از تولید این ماشین ها این است که با مصرف برق، بتوان مصرف کننده را به مقصدش رساند.

nissanleafproduction2-0

البته در مورد این که این ماشین چه مقدار انرژی مصرف می کند و با هر بار شارژ شدن، چه مسافتی را قادر است طی کند مطلبی بیان نشده است. آیا شما حاضرید 30,000 دلار برای ماشینی پرداخت کنید که شاید فقط بتواند شما را تا محل کار برساند؟

منبع: gizmag

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز

نظرات

تبلیغات