تماشا کنید: تصادفات رالی فنلاند باورنکردنی هستند

چهارشنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۶:۳۱
مطالعه 1 دقیقه
رالی فنلاند یکی از رویداد‌های مهم دنیای رالی است که رانندگان تمام تلاش خود را برای بدست آوردن جایگاه می‌کنند، زیرا همواره از فنلاند به عنوان مهد رالی
تبلیغات

اما بدلیل مسیر خاص طراحی شده، همواره شاهد تصادفات و حادثه‌هایی هستیم که در سایر رویداد‌های اتومبیل‌رانی به ندرت اتفاق می‌افتند. با زومیت برای تماشای چندی از این حادثه‌ها همراه باشید. یکی از مثل‌های دنیای رالی این است:

اگر می‌خواهی برنده باشی، رالی فنلاند را ببر.

این مثل برای سالیان زیادی در این رشته ورزشی منتقل می‌شود ولی ممکن است برای کسانی که با رالی و به خصوص رویداد فنلاند آشنایی ندارند، این عبارت قابل فهم نباشد.

در این عبارت فنلاند فقط برای قافیه آورده نشده است. دلیل این امر رویداد‌های فوق‌العاده خشن و پر‌حادثه‌ای است که در مسابقات اتومبیل‌رانی در این کشور روی می‌دهد. رالی فنلاند نیز بهترین گواه برای اثبات این ادعا است. پیچ‌های تند و پستی بلندی های متعدد به همراه درخت‌های بلند باعث ایجاد مسیری فوق‌العاده برای مسابقات و هم‌چنین حادثه شده است.

در زیر کلیپی از تصادفات حیرت‌انگیز این رویداد را مشاهده می‌کنیم و می‌بینیم چرا همواره در این رقابت تیم‌ها به دنبال استخدام رانندگان فنلاندی و به خصوص کیمی رایکونن هستند.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز
تبلیغات
تبلیغات

نظرات

تبلیغات