قیمت گذاری امکانات اختیاری رولزرویس داون

سه‌شنبه ۶ تیر ۱۳۹۶ - ۱۳:۳۰
مطالعه 2 دقیقه
رولزرویس داون کانورتیبل دارای امکاناتی است که قیمت خرید آن را با قیمت خرید یک منزل، یکسان کرده است.
تبلیغات

خودروی رولزرویس داون (Dawn) با مشخصه‌های بی‌نظیری ارائه شد که سروصدای زیادی در خبرگزاری‌ها به پا کرد. درحالی‌که برخی، هدف از ارائه‌ی آن را فقط جنبه‌ی بازاریابی در رولزرویس می‌دانستند، این شرکت در سکوت به کار خود ادامه داد. اکنون این خودروی کانورتیبل به‌طور عمومی به‌عنوان لوکس‌ترین خودروی دارای سقف جمع‌شونده در نظر گرفته‌ می‌شود و افراد گروه Vehicle Virgins نیز قطعاً هیچ شکایتی نسبت به آن ندارند.

در طول زمانی که با این مدل وقت می‌گذراندند، صحبت از قیمت این خودروی رولزرویس داون نیز مانند اغلب اوقات به میان آمد. اگرچه برای افرادی که در واقع استطاعت مالی خرید آن را دارند موضوع مهمی به‌حساب نمی‌آید؛ اما وجه مالی خودروی مذکور برای دیگر افراد شامل نویسنده و شما معمولاً مشکل‌ساز است. اگر فکر می‌کنید قیمت پایه‌ی رولزرویس داون که ۳۴۱ هزار دلار عنوان شده، بیش از حد رؤیایی است؛ باید بدانید که خودروی حاضر در ویدئوی زیر دارای برخی امکانات اضافه است که قیمت نهایی آن را به ۴۰۸ هزار دلار افزایش می‌دهد.

رولزرویس Dawn

 این قیمت از کجا ناشی شده است؟ با در نظر گرفتن آرم برند رولزرویس که مثل مجسمه‌ای کوچک در بالای جلوپنجره‌ی خودرو قرار گرفته و به‌تنهایی قیمت آن ۷۸۰۰ دلار است، به‌راحتی می‌توانید قیمت تک‌تک آیتم‌های موجود در این رولزرویس را دنبال کنید تا به مبلغ نهایی برسید.

بسته‌ی دستیار راننده شامل اخطار انحراف از مسیر حرکت و کروز کنترل تطبیق یافته نیز اضافه شدن هزینه‌ی ۱۱ هزار دلاری دیگری را در پی دارد. آیا دوست دارید تریم‌های چوبی در دورتادور کابین خودرو شما را مجذوب خود کنند؟ هزینه‌ی آن چیزی بالغ بر ۲۰ هزار دلار است و این‌چنین است که هزینه‌ای معادل خرید یک خانه برای خرید یک خودرو پرداخت خواهید شد.

همان‌طور که بیان شد، افرادی که توانایی پرداخت چنین مبالغی را دارند نگران این نیستند که هزینه‌ای که به آن‌ها تحمیل شده، چقدر است. با در نظر گرفتن این نکته که شرکت رولزرویس راجع به مشتریانش چه می‌گوید و چقدر آن‌ها ثروتمند هستند، نیم میلیون دلار مبلغ زیادی نیست. خودروی رولزرویس داون قطعاً زیباترین محصول حال حاضر وب‌سایت‌های تولیدی خودروسازی رولزرویس است،

دانلود با کیفیت 720P | دانلود با کیفیت 1080P

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز

نظرات

تبلیغات