اولین تیزر رسمی از سریع و خشمگین 9 منتشر شد

اولین تیزر رسمی از سریع و خشمگین 9 منتشر شد

نخستین پیش‌نمایش تبلیغاتی از قسمت نهم سری فیلم‌های سریع و خشمگین، ون دیزل و جان سینا را در نقش‌های اصلی نشان می‌دهد.

چند روز پیش اولین تیزر تریلر و پوستر رسمی فیلم سریع و خشمگین ۹ (Fast and Furious 9) منتشر شد و درادامه، انتشار پوسترهای جدید قسمت نهم فیلم سریع و خشمگین (Fast and Furious) را با محوریت شخصیت‌های این قسمت شاهد بودیم. حال در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، اولین تریلر رسمی این فیلم اکشن و موردانتظار منتشر شده است. همان‌طورکه پیش‌از‌این وعده داده شده بود، شرکت یونیورسال پیکچرز در این تریلر طولانی اطلاعات زیادی از اتفاقات این قسمت را ارائه می‌دهد.

تریلر با نمایش زندگی عادی وین دیزل، بازیگر نقش دومنیک (دام) تورتو با میشل رودریگز، بازگیر نقش لتی و برایان، پسرش، شروع می‌شود. درادامه، مأموریت جدید آن‌ها را می‌بینیم و دام که با برادرش مواجه می‌شود. نقش او را جان سینا بازی می‌کند تا اولین غافلگیری تریلر را شاهد باشیم. برادر دام قوی‌تر و جوا‌ن‌تر از دام است و دربرابر برادر بزرگ‌تر قرار می‌گیرد. در تیزر، انگیزه‌ی برادر دام مشخص نیست.

پوستر هان در فیلم Fast and Furious 9

درادامه، بازگشت جوردانا بوروستر، بازیگر نقش میا تورتو را نیز شاهد هستیم. همچنین مشخص می‌شود اتفاقات این قسمت بخشی از برنامه‌ی جدید سایفر با بازی شارلیز ترون است که قصد دارد از دام انتقام بگیرد. در طول اولین تریلر فیلم Fast and Furious 9، تصاویر اکشن متعدد و مبارزه دام و برادرش را شاهد هستیم که بسیاری از این تصاویر به سبک چند قسمت اخیر بوده و به‌نظر می‌رسد فیلم قرار است مسیر قسمت‌های قبلی را دنبال کند. در پایان اولین تریلر قسمت جدید فیلم Fast and Furious، بازگشت شخصیت هان با بازی سانگ کانگ را مشاهده می‌کنیم که نه‌تنها دام، بلکه همه‌ی طرفداران را غافل‌گیر کرد. در قسمت‌ ششم سریع و خشمگین، هان ظاهرا کشته شده بود.

فیلم Fast and Furious 9 به‌کارگردانی جاستین لین برای اکران در ۲۲ می ۲۰۲۰ (۲ خرداد ۱۳۹۹) برنامه‌ریزی شده است.

لوگوی پدال

وبسایت پدال مرجع اخبار روز دنیای خودرو، بررسی و مقالات آموزشی و مکانی برای تبادل نظر دوستداران خودرو است.

منبع zoomg
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده