بی ام و M8 ،X5 M ،‌X6 M و X7 با تیونینگ منهارت معرفی شدند

بی ام و M8 ،X5 M ،‌X6 M و X7 با تیونینگ منهارت معرفی شدند

منهارت سری جدید بی‌ام‌وهای سفارشی را رونمایی کرد که شامل نسخه‌های ارتقایافته‌ی بی‌ام‌و M8 ،X5 M ،X6 M و X7 می‌شوند. 

شرکت تیونینگ آلمانی Manhart Performance به‌تازگی تیزر سری جدید محصولات خود را معرفی کرده که براساس مدل‌های جدید بی‌ام‌و و ام پاور ساخته خواهند شد. این شرکت تیونینگ به‌دلیل تقویت و ارتقای مدل‌های M بی‌ام‌و شهرت زیادی دارد و محصولات جدید نیز مشخصاتی درخورتوجه دارند. 

BMW Manhart MH8 800

منهارت MH8 800 که براساس بی‌ام‌و M8 ساخته شده است، ۸۰۰ اسب‌بخار قدرت دارد. بی‌ام‌و M8 در حالت استاندارد ۶۲۵ اسب‌بخار قدرت دارد و به‌عنوان سریع‌ترین خودرو بی‌ام‌و شناخته می‌شود. منهارت قدرت این خودرو را درمقایسه‌با مدل استاندارد ۱۷۵ اسب‌بخار افزایش داده و این می‌تواند سرعت‌گیری صفر تا صد کیلومتر‌بر‌ساعت خودرو را به‌راحتی به کمتر از سه ثانیه برساند. 

BMW MHX5 700 manhart

دومین محصول منهارت بسته‌ی تقویتی گسترده و جامع برای مدل‌های شاسی‌بلند X5 M و X6 M است. این خودروها MHX5 700 و MHX6 700 نام دارند و همان‌طورکه از کد آن‌ها مشخص است، تیونر قدرت این مدل‌ها را به ۷۰۰ اسب‌بخار افزایش داده است. با اینکه هر دو مدل خودروهایی با وزن بیش از دو تن هستند، قدرت درخورتوجه آن‌ها این امکان را داده است تا در زمانی کمتر از چهار ثانیه به سرعت ۱۰۰ کیلومتربرساعت دست پیدا کنند. اگر بی‌ام‌و X5 M و X6 M به بسته‌ی تقویتی M Driver مجهز باشند، می‌توانند به حداکثر سرعت ۲۹۰ کیلومتر‌بر‌ساعت دست پیدا کنند؛ اما مدل‌های ۷۰۰ اسب‌بخاری منهارت توانایی رسیدن به سرعت ۳۰۰ کیلومتر‌بر‌ساعت را هم دارند. 

bmw MHX6 700 manhart

منهارت بی‌ام‌و X7 را هم فراموش نکرده و برای این شاسی‌بلند لوکس نیز برنامه دارد. این تیونر آلمانی تصاویری از X7 سفارشی را هم منتشر کرده؛ ولی چیزی از مشخصات فنی آن نگفته است. فعلا باید به همین تصاویر و اطلاعات بسنده کنیم تا منهارت در آینده جزئیات بیشتری منتشر کند.

bmw x7 manhart

لوگوی پدال

وبسایت پدال مرجع اخبار روز دنیای خودرو، بررسی و مقالات آموزشی و مکانی برای تبادل نظر دوستداران خودرو است.

منبع bmwblog
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده