تویوتا لندکروزر با تیونینگ اتولایف معرفی شد

تویوتا لندکروزر با تیونینگ اتولایف معرفی شد

نسخه‌ای تیونینگ شده از تویوتا لندکروزر سری ۲۰۰ معرفی شده است که ظاهر تهاجمی و اسپرتی دارد. 

خریداران خودرو در روسیه، اوکراین و سایر جمهوری‌های استقلال‌یافته از شوروی سابق علاقه‌ی زیادی به تویوتا لندکروزر و به‌خصوص آخرین مدل آن یعنی سری ۲۰۰ دارند. دلیل علاقه‌ی خریداران به تویوتا لندکروزر سری ۲۰۰ را باید در پیشرانه‌ی V8 قدرتمند، سیستم چهار چرخ محرک و  ارتفاع از سطح زمین زیاد خودرو عنوان کرد که آن را تبدیل به گزینه‌ای مناسب برای حرکت در جاده‌های پر دست‌انداز می‌کند. 

toyota land cruiser tuned by Autolife

 بسیاری از افراد برای اینکه خودرو را متمایز از سایر کنند، اقدام به شخصی‌سازی و اعمال تغییرات در تویوتا لندکروزر خود می‌کنند. بیشتر تیونینگ‌های انجام شده روی تویوتا لندکروزرها در این مناطق شامل تغییرات ظاهری در بیرون و تغییرات در اتاق خودرو است تا تغییرات فنی در بخش پیشرانه. یکی از شرکت‌های اوکراینی که روی تویوتا لندکروزر کار می‌کند، اتولایف (AutoLife) نام دارد. این تیونر برای سال ۲۰۱۹ نسخه‌ای از لندکروزر سری ۲۰۰ را معرفی کرده که در نوع خود بسیار جذاب است.

toyota land cruiser tuned by Autolife

بسیاری از افراد طراحی بیرونی لندکروزر را فاقد هیجان می‌دانند. اتولایف به این ترتیب سعی کرده تا با استفاده از طراحی یک کیت بدنه‌ی اسپرت برای خودرو ظاهر آن را از سادگی خارج کند. کیت بدنه‌ی جامعی که اتولایف برای لندکروزر سری ۲۰۰ طراحی کرده است پهنای این خودرو را ۱۰ سانتی‌متر افزایش داده و شامل گلگیرهای پهن‌تر هم می‌شود. از دیگر قسمت‌های این کیت بدنه باید به سپرهای جلو و عقب، جلوپنجره‌ی جدید به رنگ مشکی براق و کاپوت جدید سبک وزن با ورودی‌های هوا اشاره کرد. 

toyota land cruiser tuned by Autolife

درون کابین نیز شاهد استفاده‌ی گسترده از چرم آبی و قرمز رنگ هستیم. به‌گفته‌ی اتولایف، تمام بخش‌های کابین شامل پوشش سقف نیز با چرم باکیفیت روکش شده‌اند. استفاده از این چرم روی صندلی‌ها و رو دری‌ها نیز دیده می‌شود. روی پشت سری صندلی‌ها، غربیلک فرمان و کنسول مرکزی نیز نشان Magnum به‌صورت دوخته‌شده حک شده است. سایر مواد استفاده شده در کابین این تویوتا لندکروزر شامل چوب روی غربیلک فرمان، داشبورد، درها و پنل‌های آلومینیوم برای کنسول مرکزی، دستگیره‌ی درها و برخی قسمت‌های دیگر هستند. 

toyota land cruiser tuned by Autolife

اصلی‌ترین قسمت کابین را باید ردیف عقب دانست، جایی که تیونر اقدام به جایگزینی صندلی‌های عقب با دو صندلی جدا از هم کرده است. این صندلی‌ها متعلق به بی‌ام‌و سری ۷ کد G12 نسخه‌ی دارای فاصله‌ی محوری بیشتر هستند. در انتها نیز برای کاهش صدا و افزایش آرامش سرنشینان در این خودرو تیونر اقدام به نصب کفپوش عایق صدا در تویوتا لندکروزر کرده است.

لوگوی پدال

وبسایت پدال مرجع اخبار روز دنیای خودرو، بررسی و مقالات آموزشی و مکانی برای تبادل نظر دوستداران خودرو است.

منبع carscoops

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده