الیور زیپسه مدیرعامل بی ام و شد

الیور زیپسه مدیرعامل بی ام و شد

با استعفای هرالد کروگر، الیور زیپسه از ۲۵ مرداد ریاست هیئت‌مدیره‌ی بی‌ام‌و را برعهده خواهد گرفت. 

الیور زیپسه از ۲۵ مرداد امسال (۱۶ اوت ۲۰۱۹) ریاست هیئت‌مدیره گروه خودروسازی بی‌ام‌و را برعهده خواهد داشت. الیور زیپسه ۵۵ ساله، جانشین هرالد کروگر خواهد شد که اوایل ماه جاری به رئیس هیئت‌نظارت اطلاع داد به‌دنبال تمدید قرارداد خود با این شرکت نیست. کروگر به‌زودی از مسئولیت رئیس هیئت‌مدیره استعفا خواهد داد و ۲۴ مرداد، هیئت‌مدیره را ترک خواهد کرد.

BMW CEO Harald Krueger / هارالد کروگر مدیرعامل بی ام و

دکتر نوبرت رایتهوفر، رئیس هیئت‌نظارت بی‌ام‌و، در این زمینه گفت:

با اولیور زیپسه، رهبری استراتژیک و تحلیلگری قاطع به اعضای هیئت‌مدیره بی‌ام‌و اضافه خواهد شد. او برای گروه بی‌ام‌و حرکتی تازه در شکل‌دادن حمل‌ونقل آینده ارائه خواهد کرد.

الیور زیپسه از سال ۲۰۱۵ عضو هیئت‌مدیره بوده و هم‌اکنون مسئول بخش تولید است. در سال ۱۹۹۱، زیپسه کارش را در این شرکت به‌عنوان کارآموز شروع کرد و از آن زمان، مسئولیت‌های مدیریتی مختلفی ازجمله مدیرعامل کارخانه‌ی آکسفورد و معاون ارشد برنامه‌ریزی و استراتژی محصول این شرکت را برعهده داشته است.

Oliver Zipse bmw / الیور زیپسه بی ام و

رایتهوفر ادامه داد:

هیئت‌نظارت به تصمیم هرالد کروگر احترام می‌گذارد و امروز از سال‌ها کار موفق او در گروه بی‌ام‌و قدردانی می‌کند. از طرف تمام اعضای شرکت، برای او در آینده آرزوی موفقیت می‌کنیم و امیدواریم بی‌ام‌و همیشه معنی خاصی برای او داشته باشد. 

شورای نظارت بی‌ام‌و به‌تازگی درباره‌ی وضعیت فعلی این برند در بازار ایالات متحده و تولید در بزرگ‌ترین کارخانه در شبکه‌ی تولید جهانی گروه بی‌ام‌و تشکیل جلسه داد. رایتهوفر تأکید کرد:

با توجه به قدرت نوظهور و برندهای قوی و کارکنان متعهد، گروه بی‌ام‌و در بخش خودروهای لوکس به جلو می‌رود و مسیر موفقیت بلندمدت خود را با قدرت ادامه می‌دهد. 

bmw factory

منفرد شاخ، رئیس شورای جهانی کارگران و معاون هیئت‌نظارت بی‌ام‌و، در این باره گفت:

همکاری قوی میان شورای کارگران و مدیریت شرکت‌ها تاریخچه‌ی طولانی دارد و یکی از ارکان موفقیت ما است. منتظر ادامه این همکاری و شکل‌دادن به آینده‌ی شرکت هستیم.

لوگوی پدال

وبسایت پدال مرجع اخبار روز دنیای خودرو، بررسی و مقالات آموزشی و مکانی برای تبادل نظر دوستداران خودرو است.

منبع bmwblog
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده