فروش استون مارتین ونکوئیش زاگاتو با قیمت ۸۵۰ هزار دلار

فروش استون مارتین ونکوئیش زاگاتو با قیمت ۸۵۰ هزار دلار

نسخه‌ی تولید محدود و زیبای استون مارتین ونکوئیش زاگاتو ولانته با پیشرانه‌ی ۱۲ سیلندر، ۵۹۲ اسب بخار قدرت و قیمت نزدیک به ۸۵۰ هزار دلار، آماده فروش شد.

می‌توان گفت، تقریباً تمام محصولات استون مارتین خاص هستند؛ اما در این بین، باید مدل ونکوئیش زاگاتو (Vanquish Zagato)  را یک مدل بسیار خاص‌تر حتی در مقایسه با سایر استون مارتین‌ها دانست.

2018 Aston Martin Vanquish Volante Zagato

شاید در نگاه اول به‌نظر برسد که با یک محصول دیگر از زاگاتو طرف هستیم، اما این مدل با برچسب قیمت ۸۴۷ هزار دلار، کروک بسیار خاص و نادر به شمار می‌رود. برای مقایسه باید بدانید که یک مدل استاندارد ونکوئیش ۲۸۰ هزار دلاری، کم‌تر از نصف مدل زاگاتو قیمت دارد.

2018 Aston Martin Vanquish Volante Zagato

چنین قیمتی به هیچ‌وجه جای تعجب ندارد؛  اوایل امسال بود که یک دستگاه دیگر از این مدل با قیمت یک میلیون ۴۸۰ هزار دلار به فروش رفت. البته خودروی فروخته شده قرمز رنگ بود که رنگی خاص‌تر و محبوب‌تر محسوب می‌شود اما این مدل به رنگ خاکستری، قیمت پایین‌تری دارد.

فروش این خودرو بر عهده‌ی شرکت Romans International بوده و این شرکت اعلام کرده است که این مدل در شرایطی کاملاً نو و ایده آل با تنها ۴۱۷ کیلومتر کارکرد قرار دارد. بدنه‌ی ونکوئیش زاگاتو به رنگ خاکستری سرامیکی بوده، سقف پارچه‌ای خاکستری است و رینگ‌ها نیز با رنگ ترکیبی سیاه و نقره‌ای هستند که داخل آن‌ها کالیپرهای ترمز قرمزرنگ جا خوش کرده اند.در داخل کابین، تودوزی چرمی از برند Truffle و به رنگ سیاه و کرم دیده می‌شود که بسیار چشم نواز و زیبا است.

2018 Aston Martin Vanquish Volante Zagato

قوای فنی ونکوئیش زاگاتو نیز مانند ظاهر آن فریبنده است؛ به‌طوری که در قلب این اثر هنری پیشرانه‌ی V12 با حجم ۶ لیتر و قدرت ۵۹۲ اسب بخار قرار گرفته است که از محصولات فورد محسوب می‌شود. این میزان قدرت برای رساندن استون مارتین ونکوئیش زاگاتو به سرعت ۱۰۰ کیلومتر بر ساعت در زمان ۳.۷ ثانیه کافی خواهد بود.

2018 Aston Martin Vanquish Volante Zagato

تنها ۹۹ دستگاه ونکوئیش ولانته، ۹۹ دستگاه مدل کوپه و ۹۹ دستگاه هم از مدل Shooting Brake زاگاتو تولید شده است؛ درواقع همین آمار تولید بسیار پایین نشان می‌دهد که این مدل، خودرویی کاملاً خاص و نادر است و پرداخت مبلغی نزدیک به ۸۵۰ هزار دلار برای آن، ارزش دارد.

لوگوی پدال

وبسایت پدال مرجع اخبار روز دنیای خودرو، بررسی و مقالات آموزشی و مکانی برای تبادل نظر دوستداران خودرو است.

منبع motor1
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده