فروش دو نسخه‌ی خاص از آستون مارتین در بریتانیا

فروش دو نسخه‌ی خاص از آستون مارتین در بریتانیا

یک شرکت فروشنده‌ی خودروهای لوکس در بریتانیا، دو نسخه‌ی خاص از آستون‌مارتین ونتیج V8 و مدل ونکوئیش را آماده فروش کرده است که دارای ویژگی‌هایی خاص، نسب به سایر نسخه‌ها هستند.

آستون‌مارتین ونتیج GT8 سبک‌ترین و قوی‌ترین ونتیج V8 محسوب می‌شود که در طراحی نمای ظاهری آن از نسخه‌ی مسابقه‌ای ونتیج GTE V8 الهام گرفته شده است؛ ترکیب این ویژگی با این واقعیت که ونتیج GT8 V8 فقط به تعداد محدود ۱۵۰ دستگاه تولید شده است، این نسخه‌ی خاص از ونتیج را به یک مدل استثنائی، به‌خصوص برای کلکسیونرهای خودرو تبدیل می‌کند.

آستون مارتین ونتیج V8 GT8

گروه تجاری H.R. OWEN که به فروش خودروهای لوکس در بریتانیا مشغول است، به‌تازگی تغییراتی در خودروی ونتیج GT8 با شماره‌ی سریال ۶۶ اعمال کرده است. رنگ این نمونه، مشکی عقیق و دارای جزئیاتی به رنگ قرمز در داخل کابین و قسمت‌هایی از بدنه است. علاوه بر این، بخشی از بدنه‌ی خودرو با هدف کاهش وزن و بهبود آیرودینامیک، از فیبر کربن ساخته شده است.

آستون مارتین ونتیج V8 GT8

 این خودروی اصیل انگلیسی، به تجهیزات سفارشی متعددی مجهز شده است که شامل  سیستم صوتی باکیفیت، دوربین دید عقب، لوگوی برجسته‌ی ونتیج GT8 در پشت سری صندلی و بال عقب از جنس فیبر کربن است.

زیر کاپوت ونتیج GT8، پیشرانه‌ی ۴.۷ لیتری ۸ سیلندر با آرایش V قرار گرفته است که از طریق جعبه‌دنده‌ی ۶ سرعته‌ی دستی، قدرت ۴۴۰ اسب‌بخار به چرخ‌ها منتقل می‌کند. ترکیب این تجهیزات، ونتیج GT8 را در مدت زمان ۴.۴ ثانیه از حالت سکون به سرعت ۱۰۰ کیلومتر بر ساعت خواهد رساند. ضمن اینکه حداکثر سرعت این نسخه، ۳۰۶ کیلومتر بر ساعت است.

آستون مارتین ونتیج V8 GT8

قیمت این نمونه‌ی به‌خصوص که با تغییرات فنی و ظاهری همراه شده است، ۳۳۲,۷۹۶ دلار تعیین شده که به میزان ۱۲۱,۶۲۲ دلار، گران‌تر از مدل پایه‌ی ونتیج است.

آستون مارتین ونکوئیش ولانته نسخه Q

همچنین گروه تجاری H.R. OWEN یک دستگاه خودروی ونکوئیش ولانته AM37 نسخه‌ی Q را در یکی از نمایشگاه‌های متعلق به خود، برای فروش قرار داده است. برچسب قیمت این نسخه‌ی ویژه‌ی ونکوئیش ولانته معادل ۳۰۳,۳۵۰ دلار است.

لوگوی پدال

وبسایت پدال مرجع اخبار روز دنیای خودرو، بررسی و مقالات آموزشی و مکانی برای تبادل نظر دوستداران خودرو است.

منبع carscoops
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده