تصاویر 100 مگاپیکسلی از ابر خودروی یک میلیون دلاری پورشه

تصاویر 100 مگاپیکسلی از ابر خودروی یک میلیون دلاری پورشه

به تازگی یکی از عکاسان مطرح، تصاویر بسیار باکیفیتی از ابرخودروی پورشه 918 اسپایدر ثبت کرده است.

الکس برنشتاین از عکاسان مطرح دنیای خودرو، به تازگی با همراه دوربین ۱۰۰ مگاپیکسلی PhaseOne IQ3 تصمیم گرفت تا تصاویر باکیفیتی از ابرخودروی 918 اسپایدر کمپانی پورشه به ثبت برساند تا این خودرو را ماندگار سازد.

در این پروژه با استفاده از یک ابر خودرو در کنار یک ابر دوربین، تصاویر تماشایی را مشاهده می‌کنیم که لذت‌بخش است. البته عکسبرداری در خانه‌ی روتوش Recom Farmhouse انجام گرفته تا پروژه بسیار فوق‌العاده‌تر از انتظار، به چشم آید. 

برنشتاین در گفتگو با وب‌سایت PetaPixel می‌گوید:

من با همکاری یک تامین‌کننده‌ی دوربین به نام Digital Transitions، از دوربین بسیار باکیفیت و مدیوم فرمت Phase One IQ3 صد مگاپیکسلی بهره گرفتم تا در کنار بدنه‌ی Phase One XF و لنز 35 میلیمتری Schneider جدید، تصاویر قابل توجه و شگفت‌انگیزی به ثبت برسد.

او افزود:

اگر شما در کراپ صد در صد تصاویر را مشاهده کنید، شاهد جزئیات بی‌نظیر خودرو خواهید بود.

او در این پروژه هیچ دستیاری نداشته و به تنها‌یی تصاویر خودرو را ثبت کرده است. به گفته‌ی الکس در طول روند عکاسی سعی شده است تا نور طبیعی و مصنوعی با یکدیگر ترکیب شده و شرایط محیطی مناسبی ایجاد شود. 

برنشتاین در قسمت دیگری می‌گوید:

من اگرچه دستیاری نداشتم اما به لطف صاحب این خودرو که با اعتماد کامل، سوئیچ ابرخودروی خود را در اختیار من قرار داد، توانستم پروژه‌‌ی خود را به خوبی انجام دهم. من تنها می‌خواستم در کنار این ابرخودرو تصاویری جذاب و غنی را به ثبت برسانم که تماشایی باشد.

برنشتاین همچنین اظهار داشت:

من هیچ‌گاه تحت تاثیر تصاویر رسمی کمپانی قرار نگرفتم و تصمیم داشتم تا خود به خلق تصاویر شگفت‌انگیز بپردازم.

تصاویر بسیار پرجزئیات هستند و می توان در کراپ صد در صدی به خوبی پورشه 918 اسپایدر را تماشا کرد. برای مشاهده‌ی تصاویر بیشتر الکس برنشتاین به وب‌سایت رسمی وی مراجعه کنید. 

لوگوی پدال

وبسایت پدال مرجع اخبار روز دنیای خودرو، بررسی و مقالات آموزشی و مکانی برای تبادل نظر دوستداران خودرو است.

منبع
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده