استارتاپ بازی‌چی، مدیریت رویدادهای بازی آنلاین و آفلاین

بازی‌چی از استارتاپ‌های حاضر در الکامپ ۹۸ خدمات مدیریت رویدادهای مرتبط با بازی را به کاربران ارائه می‌کند.

استارتاپ‌های فعال در حوزه‌ی بازی بخش چشمگیری از سالن الکام استارز را به خود اختصاص داده‌اند. زومیت در جریان مصاحبه با شرکت‌های نوپای حاضر در نمایشگاه، با برخی از این استارتاپ‌ها صحبت داشت که بازی‌چی یکی از آن‌ها بود. بازی‌چی از استارتاپ‌های هولدینگ سرمایه‌گذاری رایکا محسوب می‌شود که تمرکز خود را بر رویدادهای مرتبط با بازی معطوف می‌کند.

بازی‌چی فعالیت خود را در حوزه‌ی تولید محتوا درباره‌ی بازی‌های آنلاین شروع کرد. حوزه‌ی بازی‌های آنلاین و مسابقات موسوم به eSports در سال‌‌های اخیر کاربران متعددی را به خود علاقه‌مند کرده است و محتوای بسیار زیادی پیرامون آن ارائه می‌شود.

استارتاپ بازی‌چی پس از مدتی فعالیت در حوزه‌ی محتوای مرتبط با بازی، به مدیریت رویدادهای مرتبط با بازی‌های آنلاین و مسابقات eSports وارد شد. مسابقات بازی‌های ویدئویی از رویدادهایی هستند که علاوه بر هماهنگی‌های مرسوم رویدادی، نیاز به امکانات بیشتری از سوی برگزارکنندان دارند. بازی‌چی با درک این نیاز وارد بازار فناوری شد و به‌نوعی هماهنگی میان بخش‌های متنوع اکوسیستم از برگزارکننده‌ها، بازیکنان، داوران و حتی گزارش‌گرها را انجام می‌دهد. به‌علاوه کاربران می‌توانند رویدادهای مرتبط با بازی‌های آفلاین گروهی (مانند بازی‌های تخته‌ای یا محیطی) را نیز در سرویس بازی‌چی انجام دهند.

از فعالیت‌های مهم بازی‌چی در جهت تسهیل رویدادهای بازی می‌توان به جذب، آموزش و تأیید اعتبار داوران اشاره کرد. به‌علاوه بازیکنانی که از طریق بازی‌چی در رقابت‌ها حاضر می‌شوند، رتبه‌بندی می‌شوند و امتیاز دریافت می‌کنند. ضمنا سرویس امتیازدهی در تمامی مسابقات بعدی، به‌روز خواهد ماند. بازی‌چی با همکاری انجمن ورزش‌های الکترونیک ایران فرایندهای هماهنگی و برگزاری رویداد را بر عهده می‌گیرد. به‌علاوه آن‌ها سرویسی به‌نام غول‌ تی‌وی نیز دارند که توزیع استریم مسابقات را به مقاصد مورد نظر برگزارکننده‌ها انجام می‌دهد.


زومیت را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید:

منبع زومیت

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید