اپل از ایموجی‌های جدید آیفون رونمایی کرد

اپل از ایموجی‌های جدید آیفون رونمایی کرد

اپل از ایموجی‌های جدید خود رونمایی کرد. این ایموجی‌ها شامل طرح‌های جدیدی از روابط انسان‌ها و غذاها و موارد دیگر هستند. 

 اپل از برخی ایموجی‌های جدیدی که قرار است امسال به پلتفرم‌هایش، یعنی macOS ،iPadOS ،iOS و watchOS اضافه‌ شود، رونمایی کرد.

پک جدید ایموجی، بیشتر بر ارائه‌ی طرح‌های متنوع از ایموجی انسان‌ تمرکز دارد. اکنون شما می‌توانید در ایموجی‌هایی که رابطه‌‌ی بین انسان‌ها را نمایش می‌دهند، برای دو نفر رنگ پوست انتخاب کنید. همچنین تعداد زیادی ایموجی جدید با موضوع معلولیت‌ها و ناتوانی‌هایی مانند ناشنوایی، دست و پای مصنوعی، صندلی چرخ‌دار، سگ‌های راهنما و ... طراحی شده‌اند. 

emoji

emoji

emoji

علاوه بر این‌ها، حیوانات جدیدی مانند اورانگوتان، راسو، تنبل و فلامینگو نیز اضافه شده‌اند. پیاز، سیر، وافل، فلافل، کره و صدف اکنون جزئی از غذاها هستند و درنهایت در بخش لباس‌ها هم شاهد طرح‌های جدیدی مانند ساری هستیم. 

emoji

emoji

emoji

ایموجی‌هایی که مشاهده می‌کنید بخشی از نسخه‌ی ۱۲ پک Emoji هستند که پیش‌تر معرفی شده‌بود. البته اپل اولین شرکتی نیست که این طرح‌ها را پیاده‌سازی می‌کند؛ چراکه ویندوز 10 و توییتر آن‌ها را در بیلد کنونی خود آورده‌اند و حتی گوگل هم آن‌‌ها را به نسخه‌ی بتای اندروید 10 اضافه کرده‌است. ولی کاربران پلتفرم‌های اپل می‌توانند خوشحال باشند چون نیاز نیست مدت زیادی منتظر بمانند.   

ایموجی‌های جدید در پاییز منتشر خواهند شد. لیست کامل این ایموجی‌ها را از این لینک مشاهده کنید. 


منبع gsmarena

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید