سیستم فیلتر عکس جدید Lensbaby با قابلیت چینش دلخواه

لنزبیبی (Lensbaby) سیستم فیلتر عکس جدیدی به بازار عرضه کرده است که این امکان را می‌دهد مستقیما با استفاده از دوربین، جلوه‌های زیبایی به عکس‌ها بدهید.

امروز شرکت لنزبیبی (Lensbaby) سیستم فیلتر جدید و خلاقانه‌ای با نام OMNI معرفی کرد. این فیلترها ابزارهایی هستند که به ایجاد جلوه‌های زیبا هنگام عکاسی کمک می‌کنند. قطعا عکاسی با استفاده از این فیلترهای جالب بسیار لذت‌بخش است؛ فیلتر‌هایی که می‌توانید به‌صورت دلخواه خودتان آن‌ها را روی لنز توزیع کنید.

OMNI

لنزبیبی درباره‌ی این سیستم فیلتر می‌گوید:

سیستم OMNI با این هدف تولید شده است که مستقیما ازطریق دوربین، جلوه‌های جذاب و قانع‌کننده روی عکس‌هایتان ایجاد کند. این سیستم امکان می‌دهد کنترل بیشتری روی عکس‌ها داشته باشید و بتوانید به دفعات یک عکس را با جلوه‌‌های مختلف تکرار کنید. این سیستم جذاب نمونه‌ی مشابهی در بازار کنونی ندارد و به‌گونه‌ای ساخته شده است که آن را می‌توان روی لنزهای اصلی و لنزهای زوم دوربین‌های مختلف نصب کرد.

OMNI

هسته‌ی اصلی این سیستم حلقه‌ی سبک‌وزنی است که به محل اتصال لنز روی دوربین متصل می‌شود. سپس، فیلترهای جلوه به‌صورت مغناطیسی و ازطریق بازوها و پایه‌های مغناطیسی به این حلقه متصل می‌شوند. این سیستم این قابلیت را دارد که بتوانید به دلخواه هریک از دسته‌ها را بچرخانید یا به عقب و جلو ببرید و درنتیجه، به آرایه‌ی دلخواه از فیلترها روی حلقه برسید.

OMNI

بسته‌ی اصلی این فیلترها شامل سه نوع فیلتر است: اسب‌آبی کریستالی (Crystal Seahorse) برای ایجاد زبانه‌ی آتش و انعکاس و شیشه‌ی منحنی (Stretch Glass) برای ایجاد کشش و طیف رنگی و ورقه‌ی رنگین‌کمان (Rainbow Film) برای ایجاد بازتاب رنگین کمانی.

OMNI

البته، بسته‌ی اضافه‌ای نیز همراه این سیستم فیلتر تولید شده است که سه گزینه‌ی دیگر دراختیارتان قرار می‌دهد: نیزه‌ی کریستال (Crystal Spear) برای ایجاد سایه‌روشن آینه‌ای و بازتاب رنگارنگ (مانند زیبابین) و منشور مثلثی (Triangular Prism) برای ایجاد بازتاب منشوری و پنجره‌ی دالبری (Scalloped Window) برای ایجاد زبانه‌ی آتش و بازتاب.

نمونه‌هایی از عکس‌های گرفته‌شده با این سیستم را درادامه می‌بینید.

Stephanie DeFranco

عکاس: Stephanie DeFranco

Nate Woods

عکاس: Nate Woods

Keri Friedman

عکاس: Keri Friedman

Ute Reckhorn

عکاس: Ute Reckhorn

Stephanie DeFranco

عکاس: Stephanie DeFranco

Stephanie DeFranco

عکاس:Stephanie DeFranco

سیستم فیلتر خلاقانه‌ی OMNI با بیشتر لنزهای اصلی و لنزهای زوم موجود در بازار ازجمله لنزهای کوچک ۵۸ میلی‌متری و لنزهای بزرگ ۷۷ میلی‌متری با استفاده از حلقه‌های کوچک‌کننده و بزرگ‌کننده‌ی ۴۹ تا ۸۲ میلیم‌تری با این سیستم سازگار می‌شوند. بااین‌حال، لنزبیبی توصیه می‌کند از لنزهای ۳۵ میلی‌متری و بزرگ‌تر و دیافراگم بازتر استفاده کنید تا بهترین نتیجه را بگیرید. سیستم فیلتر OMNI از امروز برای پیش‌فروش عرضه می‌شود. قیمت بسته‌بندی اصلی آن ۱۰۰ دلار است و اگر بسته‌ی فیلترهای اضافه را هم درخواست کنید، ۵۰ دلار به آن اضافه می‌شود.

منبع petapixel

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید