بررسی عملکرد تشخیص چهره در آیفون 10، گلکسی اس 9 پلاس، وان پلاس 5T و هواوی P20 Pro

در بسیاری از گوشی‌های هوشمند کنونی، قابلیت تشخیص چهره نهادینه‌شده است و بسیاری از شرکت‌ها، فرایند خاصی را برای آن در نظر گرفته‌اند.

اپل تصمیم گرفت در ۱۰ سالگی آیفون حسگر اثر انگشت را به‌صورت کلی حذف کند و راهکاری دیگر برای تأمین امنیت دستگاه به‌کار بگیرد. استفاده از فناوری فیس‌آی‌دی و بهره‌مندی دستگاه از سنسورهای پیشرفته باعث شد که بسیاری از شرکت‌ها تصمیم بگیرند‌ تا با راهکاری ساده‌تر فناوری تشخیص چهره را پیاده‌سازی کنند. به همین دلیل در دستگاه‌های جدید هواوی، شاهد مانور روی این قابلیت هستیم. سامسونگ بر اساس تجربه‌ی خود تصمیم گرفت تا با ادغام اسکنر عنبیه‌ی چشم و تشخیص چهره‌ی فناوری، Intelligent Scan را معرفی کند. هرکدام از این موارد عملکرد خاصی دارند و در شرایط مختلف شاهد برتری‌های خاصی هستیم.

در این ویدیو قصد داریم تا با قراردادن آیفون ۱۰، گلکسی اس ۹ پلاس، وان پلاس 5T و هواوی P20 Pro در کنار هم، موقعیت‌های مختلف را ارزیابی کنیم. 

تماشا در یوتیوب

آیفون ۱۱ / آیفون ۱۱ پرو

برای مطالعه‌ی تمام مطالب مرتبط با گوشی‌های جدید اپل شامل مشخصات فنی، قیمت، تصاویر و ویدیوی نگاه نزدیک، به صفحه‌‌های آیفون 11 پرو، آیفون 11 پرو مکس و آیفون 11 مراجعه کنید.

منبع زومیت

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید