هواوی از اولین مودم 5G به‌صورت رسمی رونمایی کرد

هواوی از اولین مودم 5G به‌صورت رسمی رونمایی کرد

شرکت هواوی در جریان برگزاری نمایشگاه MWC 2018، اولین مودم 5G دنیا را معرفی کرده است که از تراشه اختصاصی این شرکت بهره می‌گیرد.

هواوی دقایقی پیش طی مراسم خبری خود در نمایشگاه MWC 2018 بارسلون، به همراه معرفی تبلت‌های مدیاپد ام ۵ و اولین لپ‌تاپ مجهز به نمایشگر فول‌ویو، از یک مودم 5G رونمایی کرد. شرکت چینی ادعا می‌کند که نسل پنجم اینترنت همراه، بیش از اندازه حائز اهمیت است و Huawei از نوآورترین فعالان این عرصه خواهد بود؛ نسل پنجم ارتباطات، رؤیای کاربران را مبنی بر دست‌یابی به سرعت دریافت ۲۰ گیگابیت بر ثانیه محقق خواهد کرد.

مودم هواوی

چینی‌ها مدعی هستند با مودم 5G جدید این شرکت، کاربران می‌توانند از مزیت‌های نسل پنجم ارتباطی بهره‌مند شوند؛ مودم جدید هواوی که 5G CPE نامیده می‌شود، به لطف استفاده از تراشه Huawei Balong 5G01، سرعت دریافت حداکثری ۲ گیگابیت بر ثانیه ارائه می‌دهد و با تمامی باندهای فرکانسی نسل پنجم  ارتباطات از جمله فناوری MMW و طیف فرکانسی ۶ گیگاهرتز سازگاری دارد. مودم جدید هوآوی از POE پشتیبانی می‌کند؛ این موضوع بدین معنی است که انرژی لازم برای مودم از طریق کابل اترنت تأمین خواهد شد. در حال‌ حاضر جزئیاتی از زمان عرضه یا قیمت مودم 5G هواوی منتشر نشده است.


تهیه شده در زومیت

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید