كيا در پی تبديل شدن به استانداردی برای هندلينگ است

کمپانی كیا برخلاف روند خسته كننده‌ای كه برای ظاهر خودروهای خود در نظر گرفته است قصد دارد تا به الگویی برای کیفیت سواری و هندلینگ در صنعت خودروسازی تبدیل شود.

بر اساس صحبت‌هایی كه مایكل كول، رئیس بخش اجرایی كمپانی كیا در اروپا با وب‌سایت autocar داشته است، این كمپانی تنها به دنبال رقابت در بخش دینامیک خودرو و وسایل نقلیه نیست، بلكه به دنبال قرار گرفتن در بالاترین جایگاه در این بخش از صنعت است.

سواری و دینامیک خودرو از مهمترین مواردی است كه كیا با تیمی مجرب به دور از چالش‌های كسب‌وكار روی آن متمركز می‌شود. كول همچنین به اسم و رسمی كه كیا در زمینه‌ی طراحی، كیفیت و قابلیت اطمینان دست و پا كرده است اشاره كرد و تمركز این شركت را به سمت هندلینگ و كیفت سوارس معطوف دانست و اشتیاق خود و بقیه اعضای این كمپانی را در جهت تبدیل شدن به استانداردی در این زمینه ابراز كرد.

به منظور تحقق بخشیدن به این هدف، کمپانی کیا آلبرت بیرمن را به سرپرستی قسمت خودروهای اسپرت یا performance car برگزیده است. امید آن می‌رود كه حضور بیرمن با سابقه‌ی سرپرستی بخش خودروهای M كمپانی BMW، كمپانی كیا بتواند به هدف خود برسد.

در حال حاضر مدل‌های performance كمپانی كیا شامل دو مدل Pro_Cee'd GT و Optima GT می‌شود اما بزودی مدل‌هایی با كارایی بالا عرضه خواهند شد كه یک مدل چهار در كوپه الهام گرفته شده از خودروی GT مفهومی سال ٢٠١١ در بین آنها خواهد بود.

منبع carscoops

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید