زمان و نحوه‌ ثبت نام طرح ترافیک ۹۶ تهران

نحوه و زمان ثبت نام طرح ترافیک ۹۶ از سوی مدیر واحد صدور آرم سازمان ترافیک شهرداری تهران اعلام شد.

مدیر واحد صدور آرم سازمان ترافیک شهردار تهران، نحوه‌ و زمان ثبت نام طرح ترافیک سال ۹۶ شهر تهران را اعلام کرد.

به گفته‌ی مصطفی قنبرنژاد، ثبت‌نام آرم‌های سالانه‌ی ورود به محدوده‌ی طرح ترافیک شهر تهران در سال ۹۶ از روز پنجشنبه ۱۸ آذرماه ۱۳۹۵ آغاز می‌شود و متقاضیان به مدت ۱۲ روز تا ۳۰ آذر ۹۵ مهلت دارند برای دریافت مجوز طرح ترافیک اقدام کنند.

قنبرنژاد اعلام کرد:

متقاضیان از تاریخ ۱۸ آذرماه امسال فرصت دارند با مراجعه به آدرس اینترنتی tehran.ir، نسبت به ثبت نام در این سامانه برای دریافت طرح سالانه‌ی ترافیک اقدام کنند. مطابق سال‌های گذشته، ثبت‌نام آرم طرح ترافیک الکترونیکی است و تنها از طریق سایت شهرداری تهران انجام خواهد شد.

مدیر واحد آرم سازمان ترافیک شهرداری تهران با اشاره به اینکه به‌زودی لایحه‌ی پیشنهادی طرح ترافیک سال ۹۶ به‌زودی به شورای اسلامی شهر ارائه می‌شود، گفت:

برابر قانون، مجوز طرح ترافیک برای خودروهای فرسوده صادر نمی‌شود. در عین حال در این دوره نیز مانند دوره قبل، به‌جز آمبولانس‌های اورژانس تهران، خودروهای امدادی آتش‌نشانی و خودروهای پلیس و همچنین اتوبوس‌های شرکت واحد تهران و تاکسی‌های تهران که تمام یا بخشی از مسیر آن‌ها در محدوده طرح ترافیک قرار دارد، تمامی خودروهای عمومی و امدادی که نیاز به مجوز دارند، باید نسبت به اخذ مجوز طرح ترافیک اقدام کنند. در غیر این صورت ورود آن‌ها به محدوده، به منزله تخلف ورودممنوع خواهد بود.

قنبرنژاد از شهروندان خواست صرفا در صورتی که ورود هرروزه ایشان به محدوده طرح ترافیک ضرورت دارد، نسبت به ثبت نام اقدام کنند و در غیر این صورت از آرم‌های روزانه و هفتگی استفاده کنند.


منبع تهران

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید