تماشا کنید: بررسی ویدیویی زومیت از گلکسی اس 5‎

سری گلکسی اس سامسونگ همانند آیفون اپل از معدود محصولات تکنولوژیکی هستند که توجه قسمت بخش اعظمی از جهان را به سوی خود جلب ساخته‌اند. هر دوی این محصولات به لطف سخت‌افزار و نرم‌افزار قدرتمند، زنجیره تأمین قطعات کارآمد در کنار تبلیغات عظیم و عرضه گسترده در نقاط مختلف جهان، سالانه سود عظیمی را به سمت کمپانی‌های خود روانه می‌سازند. حال در این پست قرار است به بررسی ویدیویی جدیدترین کهکشانی سامسونگ یعنی گلکسی S5 بپردازیم.


جدیدترین محصول از سری گلکسی اس سامسونگ، اس فایو، ماه پیش تحت یک کنفرانس بزرگ و در آغازین روزهای نمایشگاه موبایل بارسلونا معرفی گردید. این محصول علی‌رغم طراحی یکسان با نسل‌های پیشین خود و کیفیت ساخت متوسط، از دوربین کارآمد در کنار نمایشگر خیره‌کننده و سنسورهای متفاوت بهره‌ می‌برد که ظهور پرچمدار قدرتمند دیگری از سامسونگ را نوید می‌دهد.

زومیت همگام با شروع فروش این محصول در جهان و همزمان با بررسی این محصول در سایت‌های عظیم تکنولوژی، در این چند روز به شدت مشغول بررسی عمیق این محصول بوده است. رویه جدید زومیت در سال جدید بدین شکل است که محصولات پرچمدار، علاوه بر بررسی نوشتاری، مورد بررسی ویدیویی نیز قرار خواهند گرفت تا هر چه بیشتر با امکانات آن‌ها آشنا گردید. بررسی جامع و نوشتاری این محصول نیز طی ساعاتی دیگر در زومیت منتشر خواهد شد. برای مشاهده این ویدیو با کیفیت بالاتر می توانید به کانال یوتیوب زومیت مراجعه کنید.

 

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید