لایترو با ارائه بسته بروزرسانی برای دوربین میدان نوری خود علاوه بر فعال نمودن وای-فای، کنترل از طریق آیفون را نیز میسر کرد

دوربین‌ میدان نوری لایترو تجربه ای جدید در دنیای عکاسی را به علاقه‌مندان این حرفه هدیه می‌کند. با استفاده از این دوربین‌ می‌توانید پس از گرفتن هر عکس بنا به سلیقه خود فوکوس یا عمق تصویر با استفاده از نرم افزار مخصوص را تغییر دهید. این موضوع برای بسیاری از عکاسان حرفه‌ای و آماتور بسیار جالب خواهد بود. حال این شرکت نوپا با عرضه یک بسته بروز رسانی جدید، امکانات بیشتری را در اختیار کاربران قرار می‌دهد.

درست است که دوربین لایترو امکانات بسیاری را در اختیار کاربر قرار می‌دهد، اما این محصول نیز همانند تمامی محصولات موجود در بازار عاری از مشکل نیست. برای مثال صفحه نمایش آن بسیار کوچک است و کاربر عملا فضای کار مناسبی در اختیار ندارد. تا پیش از این برای آنکه تصاویر گرفته شده توسط این دوربین را ویرایش کنید و یا عمق تصویر را تغییر دهید، می‌بایست بر روی صفحه نمایش کوچک این دوربین این کار را انجام می‌دادید و یا با استفاده از کابل مخصوص، عکس‌های موجود در حافظه دوربین را به کامپیوتر و یا لپ‌تاپ خود منتقل می‌کردید که این کار برای بسیاری از کاربران سخت و زمان بر بود.

حال لایترو با ارائه یک بسته بروزرسانی نرم‌افزاری جدید این امکان را به کاربران می‌دهد تا بلافاصله عکس‌های خود را با استفاده از ماژول وای-فای موجود در دوربین به نرم افزار مخصوص آن که برای iOS طراحی شده بفرستند و از طریق آیفون به ویرایش عکس‌ها بپردازند. با انجام این عمل کاربران دیگر با مشکل کوچکی صفحه نمایش این دوربین‌ و زمان‌بر بودن پروسه انتقال تصاویر از دوربین به کامپیوتر مواجه نخواهند شد؛ زیرا پس از این، بعد از انجام عکاسی، عکس‌ها به صورت خودکار به آیفون کاربر منتقل می‌شوند که انتقال هر عکس تقریبا چیزی در حدود 5 یا 6 ثانیه زمان خواهد برد و از آن به بعد کاربر می‌تواند با استفاده از نرم افزار مخصوص لایترو به ویرایش عکس‌ها بپردازد و یا عمق تصاویر را به صورت دستی تغییر دهد.

لایترو هنوز هیچ اپلیکیشن مخصوصی برای سیستم‌عامل اندروید معرفی نکرده است، اما به نظر می‌رسد که این شرکت در حال ساخت اپلیکیشن مخصوص این سیستم عامل نیز می‌باشد.

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده
تبلیغات

بیشتر بخوانید