محبوب ترین ها

نرم افزار - زومیت

نرم‌افزارهای مدیریت فایل اینروزها بسیار فراگیر شده‌اند و به خصوص شاهد گسترش نفوذ آنها در گجت‌های هوشمند هستیم. امروز قصد داریم یکی از بهترین نرم‌افزارهای مدیریت فایل را به شما معرفی کنیم.

یکی از قطعات گران‌قیمت گجت‌های هوشمند حافظه‌ها هستند. حتی قیمت حافظه‌های خارجی microSD نیز چندان ارزان نیست. به همین دلیل مدیریت کردن بهینه‌ی فایل‌ها یکی از بهترین کارهایی است که می‌توان در جهت خالی کردن فضای ذخیره سازی ابزارهای هوشمند بکار برد.

دو هفته پس از انتشار نسخه آزمایشی سوم از iOS 8، اپل نسخه چهارم آن را نیز در کنار نسخه جدید آزمایشی از  OS X Yosemite در اختیار توسعه دهندگان قرار داده است. در این نسخه از سیستم‌عامل موبایل اپل، علاوه بر رفع مشکلات نرم‌افزاری و اعمال بهبود‌های سیستمی، چند قابلیت جدید نیز اضافه شده است.

یکی از دغدغه‌های افرادی که بخشی از زمان خود در روز را به بررسی شبکه‌های اجتماعی می‌پردازند، یافتن اطلاعاتی است که مایل به دریافت آنها بوده و از آن مهمتر آشنا شدن با افرادی است که با آنها اشتراک سلیقه و فکر دارند. اپلیکیشن CircleMe دقیقا به همین منظور شکل گرفته است.

همکاران سیستم نرم‌افزار «بهای تمام شده  تحت وب» خود را  به بازار عرضه کرد. این نرم‌افزار اولین نرم‌افزار بهای تمام‌شده تحت وب در ایران بوده و یکی از نرم‌افزارهای بسته محصولی «راهکاران همکاران سیستم» است.

شبکه‌های اجتماعی به اشکال گسترده‌ای در آمده‌اند و روز به روز بر تعداد کاربرانشان افزوده می‌شود. اگر می‌خواهید بدانید که یک شبکه‌ اجتماعی مبتنی بر گردش و سفر چیست و چگونه کار می‌کند، با زوم‌اپ امروز همراه باشید.

زندگی ماشینی امروزی بسیاری از افراد را پشت میز نشین کرده و همین موضوع سرمنشاء مشکلات و اختلالات جسمی و ذهنی بی شماری شده است. امروز قصد داریم اپلیکیشنی را به شما معرفی کنیم تا با استفاده از آن بتوانید با اختصاص دادن چند دقیقه از روز، سلامت خود را حفظ نمایید.

یکی از عادات همیشگی کاربران گجت‌های هوشمند تهیه فیلم و عکس است. در برخی مواقع شرایط تهیه فیلم چندان مهیا نیست و نتیجه‌ی نهایی آن چیزی نیست که انتظار داریم. امروز قصد داریم اپلیکیشنی را به شما معرفی کنیم که با اعمال تغییراتی روی فیلم پرش‌ها و لرزش‌های موجود را از بین برده و در نهایت فیلمی روان و یکپارچه را به کاربر عرضه می‌نماید.

اینترنت این روزها به‌عنوان یکی از اصلی‌ترین مراجع و منابع برای دانشجویان و دانش‌آموزان به‌کار برده می‌شود. اما تعدد منابع و گاهاً نتایج غیرمرتبط وقت زیادی را از کاربران می‌گیرد. اما مایکروسافت با اضافه کردن داده‌های آکادمیک به سرویس بینگ و کورتنا درصدد تسهیل امور است.

پردازش زبان‌های طبیعی یکی از بنیادی‌ترین مفاهیم در توسعه‌ی دستیارهای صوتی هوشمندی نظیر سیری اپل، گوگل ناو و کورتنای مایکروسافت است که می‌تواند نقشی اساسی در موفقیت این سیستم‌ها و در نتیجه‌ی اکوسیستم‌های مورد نظر آن‌ها داشته باشد. در ادامه به بررسی دلایل اهمیت شخصی‌سازی و افزایش هوش دستیارهای صوتی موجود در اکوسیستم‌ها خواهیم پرداخت.

بدون شک می‌توان قابلیت‌های بی شماری را برای ماشین‌های حساب متصور شد، اما تنها چیزی که در مورد آنها نمی‌توان گفت زیبایی است. اپلیکیشنی که قصد داریم امروز به شما معرفی کنیم، Calcoid نام دارد و لقب زیباترین ماشین حساب مهندسی اندروید را به دوش می‌کشد.

حادثه هیچگاه خبر نمی‌کند؛ این جمله‌ای است که تاکنون صدها بار آن‌را شنیده‌ایم و شاید بسیاری از مواقع بدون توجه به اهمیتش از آن عبور کرده‌ایم. اما باید بدانیم که وقوع یک حادثه گاه ممکن است به قدری سریع باشد که نتوانیم اقدامات لازم را سریعا انجام دهیم. اپلیکیشنی که امروز قصد داریم به شما معرفی کنیم دقیقا به همین منظور ساخته شده است.

تا زمانی که کاربران به دنبال راه‌های ارزان قیمت برای برقراری ارتباط و گفتگو با یکدیگر هستند، اینترنت با اختلاف زیاد یکه تازی می‌کند چرا که هزینه‌ی استفاده از آن به نسبت دیگر سرویس‌ها همانند تلفن بسیار ارزان قیمت‌تر و دامنه‌ی امکاناتش بسیار گسترده‌تر است. در زوم‌اپ امروز قصد داریم اپلیکیشن Chatimity را به شما معرفی کنیم.