محبوب ترین ها

نرم افزار

Adobe Color CC اپلیکیشنی کاربردی برای گوشی‌های موبایل است که به کاربرانی که به کارهای گرافیکی مشغولند امکان بررسی رنگ‌ها و دسترسی به کد مخصوص هر رنگ را خواهد داد. با زوم‌اپ همراه باشید.

INKredible - Handwriting Note اپلیکیشنی فوق العاده برای گوشی‌ها و تبلت‌های اندرویدی است که در زمینه‌ی یادداشت برداری به صورت دست نویس فعالیت دارد. با زوم‌اپ همراه باشید.

LINE HERE اپلیکیشنی دیگر از گروه توسعه دهنده‌ی اپلیکیشن Line است که به کمک آن می توانید موقعیت مکانی خود را با دوستانتان به اشتراک گذاشته و همچنین از مکان فعلی آن‌ها نیز با خبر شوید. با زوم‌اپ همراه باشید.

Chorus اپلیکیشنی بسیار جالب برای گوشی‌های موبایل است که به کمک آن می‌توانید از گوشی دوستان خود به عنوان اسپیکرهای جانبی استفاده کرده و آهنگ مورد علاقه‌ی خود را با صدایی چندین برابر بشنوید. با زوم‌اپ همراه باشید.

Link Bubble Browser اپلیکیشنی برای گوشی‌های اندروید است که به کمک آن می توانید یک مرورگر شناور را در اختیار داشته باشید و لینک‌های خود در اپلیکیشن‌ها بدون خروج از آن‌ها مشاهده کنید. با زوم‌اپ همراه باشید.

PPSSPP - PSP emulator اپلیکیشنی برای شبیه سازی بازی‌های PSP در گوشی‌های موبایل است که به آسانی چند کلیک، قادر خواهد بود تا بازی‌های این دستگاه را برای شما اجرا کند. با زوم‌اپ همراه باشید.

Saavn Music & Radio اپلیکیشنی برای گوش دادن رایگان به موسیقی‌های انگلیسی و هندی است که می توانید به طور کاملا رایگان به موسیقی‌های آن گوش کنید. با زوم‌اپ همراه باشید.

Physics Formulas اپلیکیشنی فوق‌العاده برای گوشی‌های اندروید است که مجموعه‌ای از فرمول‌ها و رابطه‌های فیزیک را با پشتیبانی از زبان فارسی در اختیار شما قرار خواهد داد. با زوم‌اپ همراه باشید.

مایکروسافت پس از عرضه‌ی ویندوز ۱۰ در تلاش است تا توسعه‌دهندگان را به عرضه‌ی اپلیکیشن‌ها موسوم به یونیورسال برای استفاده روی پی‌سی، تبلت و گوشی و حتی ایکس باکس ترغیب کند. حال مارک زاکربرگ اعلام کرده که اپلیکیشن‌های فیس‌بوک را در کنار اینستاگرام و مسنجر این شبکه‌ی اجتماعی برای ویندوز ۱۰ ارائه خواهد کرد.

Solar Walk Planets اپلیکیشنی فوق العاده برای علاقه مندان به نجوم و منظومه‌ی شمسی است که یک نقشه‌ی سه بعدی و پر از جزئیات را از منظومه‌ی شمسی، با قابلیت بزرگنمایی در اختیار کاربران قرار خواهد داد. با زوم‌اپ همراه باشید.

LinkedIn یکی از محبوب ترین شبکه‌های اجتماعی است که کاربران آن می توانند عکس‌ها و ویدئوهای خود را با یکدیگر به اشتراک بگذارند. LinkedIn Pulse نیز اپلیکیشنی برای مدیریت هرچه بهتر این شبکه در گوشی‌های موبایل است. با زوم‌اپ همراه باشید.

AudioTagger اپلیکیشنی برای گوشی‌های اندروید است که به کمک آن می توانید فایل‌های موسیقی خود را مدیریت کرده و علاوه بر ویرایش تگ‌های مربوط به هر آهنگ، کاور آهنگ‌ها را نیز دستخوش تغییرات کنید. با زوم‌اپ همراه باشید.

Total Recall اپلیکیشنی برای گوشی‌های اندروید است که به شما امکان ضبط مکالمات تلفنی خود را به صورت دو طرفه و ضبط همزمان صدای میکروفون و اسپیکر گوشی را می‌‌دهد. با زوم‌اپ همراه باشید.