محبوب ترین ها

لنوو / Lenovo - زومیت

سه شنبه, 03 آذر 1394 ساعت 23:20

قصد خرید تبلت جدید دارید اما میان مدل‌های مختلف از برند‌های گوناگون سردرگم شده‌اید؟ ما در این مقاله سعی کرده‌ایم بهترین تبلت‌های موجود در بازار با قیمت زیر ۷۰۰ هزار تا ۱.۵ میلیون تومان را به شما معرفی کنیم. پس در ادامه مطلب با زومیت همراه باشید.

یکشنبه, 01 آذر 1394 ساعت 19:16

شرکت لنوو در کنفرانس خبری خود در نمایشگاهIFA 2015، دو تلفن همراه جدید از خانواده Vibe P را به صورت رسمی معرفی کرد. تلفن های همراه Vibe P1 و Vibe P1m محصولات جدید این شرکت هستند که از باتری های با حجم بسیار بالا برخوردار بوده و قابلیت شارژ سایر محصولات همراه را نیز دارند.

سه شنبه, 26 آبان 1394 ساعت 23:45

قصد خرید یک لپ‌تاپ جدید را دارید، اما بین انبوهی از انتخاب‌ها سردرگم شده‌اید؟ در ادامه با زومیت همراه باشید تا با بهترین لپ‌تاپ‌ها در بازه‌ی قیمتی ۱.۳ تا ۲.۳ میلیون تومان آشنا شوید.

دوشنبه, 25 آبان 1394 ساعت 21:10

لنوو ساعاتی پیش نسل سوم از گوشی‌هوشمند سری Vibe X خود را معرفی کرد. Vibe X3 را باید نسل جدید پرچمدار لنوو معرفی کرد که با تکیه بر قابلیت‌های پخش صوت و دوربین با رزولوشن ۲۱ مگاپیکسل روانه‌ی بازار خواهد شد. با زومیت همراه باشید.

دوشنبه, 25 آبان 1394 ساعت 15:50

A2010 تلفن ۴.۵ اینچی میان‌رده لنوو است که با قیمت مناسبی که دارد، کیفیت و قابلیت‌های قابل قبولی را هم به کاربر ارائه می‌کند.

جمعه, 22 آبان 1394 ساعت 20:00

قصد خرید یک لپ‌تاپ جدید را دارید اما بین انبوهی از انتخاب‌ها سردرگم شده‌اید؟ در ادامه با زومیت همراه باشید تا با بهترین لپ‌تاپ‌ها در بازه‌ی قیمتی پایین‌تر از ۱.۳ میلیون تومان آشنا شوید.

جمعه, 22 آبان 1394 ساعت 08:46

کمپانی چینی لنوو روز چهارشنبه گزارش مالی خود برای سه ماهه‌ سوم سال ۲۰۱۵ را منتشر کرد. این کمپانی ضرر خالص ۷۱۴ میلیون دلاری داشته است که دلیل این ضرر با وجود رشد ۱۶ درصدی درآمد، انجام تغییرات ساختمانی و برخی هزینه‌های ثابت بوده است. با زومیت همراه باشید.

چهارشنبه, 20 آبان 1394 ساعت 23:30

تبلت‌های زیادی با مشخصات مختلف در بازار وجود دارند و در محدوه قیمت زیر یک میلیون تومان به دلیل تنوع زیاد، ممکن است سردرگم شوید یا نتوانید به خواسته‌های مورد نیاز خود دست یابید. ما در این مقاله سعی کرده‌ایم بهترین تبلت‌های موجود در بازار با قیمت زیر ۷۰۰ هزار تومان را به شما معرفی کنیم. پس در ادامه مطلب با زومیت همراه باشید.

شنبه, 16 آبان 1394 ساعت 00:22

بروزرسانی به اندروید مارشمالو یکی از خبرهای داغ این روزها دنیای اندورید است. به تازگی اخباری در مورد چارچوب زمانی بروزرسانی اندروید برخی محصولات لنوو منتشر شده است. با زومیت همراه باشید. 

جمعه, 15 آبان 1394 ساعت 23:00

با اینکه تبلت‌ها برای مدتی به جایگاه لپ‌تاپ و پی‌سی‌ها  حمله بردند، اما همچنان تبلت‌ها از انجام بسیاری از کار‌هایی که لپ‌تاپ‌ها قادر به انجام آن‌ها هستند، عاجز مانده‌اند. هنوز بسیاری از افراد برای کار‌هایی با بهره‌وری بالاتر و قدرت بیشتر سخت‌افزاری لپ‌تاپ خریداری می‌کنند. در ادامه بهترین لپ‌تاپ‌ها با قیمت ۲.۳ تا ۳.۳ میلیون تومان را برای شما گرد آورده‌ایم که بسیاری از افراد حرفه‌ای برای کاربری‌های خاص سراغ این محصولات می‌روند.