بررسی ویدیویی گلکسی اس 6 اج سامسونگ

بررسی ویدیویی گلکسی اس 6 اج سامسونگ

گلکسی اس ۶ اج یکی از زیباترین گوشی‌های هوشمند دنیا است، تلفنی که به سخت‌افزار قدرتمند و دوربین و صفحه‌نمایش فوق‌العاده با کیفیت مجهز شده است. اما آنچه این دستگاه را از تمام گوشی‌های هوشمند دنیا متفاوت می‌کند، طراحی منحصر‌به‌فرد و بسیار جذاب آن است. در ادامه به تماشای بررسی ویدیویی زومیت از اس ۶ اج بنشینید تا با بهترین سامسونگ بیشتر آشنا شوید.

سامسونگ با معرفی نسخه‌ای از گلکسی اس 6 با نمایشگر خمیده تلاش کرد قدرت خود را در فناوری‌های نوین، طراحی و ساخت به رخ بکشد. گلکسی اس 6 اج از جهات بسیاری بالغ‌تر از تلاش قبلی سامسونگ در قالب سری گلکسی نوت است و این بار فاکتور زیبایی و کیفیت ساخت را سرلوحه‌ی کار خود قرار داده است. در ادامه با بررسی ویدیویی زومیت از گلکسی اس 6 اج همراه باشید.

 تنها تفاوت اساسی گوشی سامسونگ اس ۶ اج با اس ۶ به نمایشگر منحصر بفردی باز می‌گردد که در هر دو سو به سمت عقب خمیده شده است. این نمایشگر موجب شده محصول سامسونگ پس از مدت‌ها ثبات، بعنوان نماد تغییر در ساختار گوشی‌های هوشمند در نظر گرفته شود. این ساختار خاص، مزیت‌ها و معایب خاص خود را نیز به‌همراه داشته که به‌صورت کامل در این بررسی ویدیویی به آن‌ها خواهیم پرداخت. گلکسی اس 6 اج بیش از هر چیز نشانی از تلاش سامسونگ برای جلب توجه رسانه‌ها و مشتریان به خود است. شرکتی که پیش از این به کپی‌برداری، کیفیت ساخت پایین و طراحی نه چندان زیبا شهره شده بود، اکنون پاسخی در خور برای منتقدین دارد.

به‌خاطر شباهت‌های بی‌شمار گلکسی اس 6 اج با نسخه‌ی معمولی، پیشنهاد می‌کنیم حتما بررسی زومیت از گلکسی اس 6 را نیز تماشا کنید. برای مشاهده پایین‌ترین قیمت گوشی‌های سامسونگ از بین فروشگاه‌های مختلف به بخش محصولات زومیت مراجعه کنید.

دانلود ویدئو 480p | ویدئو در یوتیوب | دانلود رزولوشن 720p

به‌زودی بررسی جامع متنی گلکسی اس 6 اج نیز توسط زومیت منتشر خواهد شد. حال نوبت شما است تا دیدگاه خود را در خصوص محصول منحصر بفرد سامسونگ با ما و سایر خوانندگان به اشتراک بگذارید. تصور می‌کنید خاص بودن این دستگاه ارزش 100 دلار هزینه‌ی بیشتر و کنار آمدن با معایب ذکر شده را دارد؟

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده