HP برای سربازان دستکش از جنس نمایشگر انعطاف پذیر تولید می کند

HP برای سربازان دستکش از جنس نمایشگر انعطاف پذیر تولید می کند

اچ‌پی قصد دارد با این نوع از نمایشگرها تولید کند می‌توان به دستکش های مخصوص سربازان و تگ های قیمت محصولات برای فروشگاه‌ها اشاره کرد.

پیش تر کمپانی های مختلف، انواع گوناگون نمایشگرهای OLED انعطاف پذیر را معرفی کرده بودند اما HP اولین کمپانی است که قصد دارد محصولات کاربردی را با این نمایشگرها عرضه کند. HP اعلام کرده که محصولات مجهز به نمایشگرهای OLED انعطاف پذیر را تا سال 2013 وارد بازار خواهد کرد. از جمله محصولاتی که HP قصد دارد با این نوع از نمایشگرها تولید کند می‌توان به دستکش های مخصوص سربازان و تگ های قیمت محصولات برای فروشگاه‌ها اشاره کرد.

نمایشگرهای OLED انعطاف پذیر، دوام بسیار بالایی دارند و تصویر نمایش داده شده در آن‌ها در تاریکی شب و در نور مستقیم خورشید قابل مشاهده است. Carl Taussig، مدیر لابراتور HP در رابطه با محصولات آینده این شرکت به NY Times گفته است:

ما بدنبال ساخت سطوح مختلف از جنس نمایشگرهای OLED انعطاف پذیر هستیم که به باریکی کاغذ بوده و قادرند تصاویر را با کیفیت iPhone نمایش دهند.

او همچنین گفته است:

ما در حال ساخت نمایشگرهای انعطاف پذیر برای ارتش امریکا هستیم. قرار است سربازان امریکایی این نمایشگر ها را مانند دستکش دست کنند و اطلاعات دشمن را بصورت زنده دریافت یا ارسال کنند.

او همچنین در مورد استفاده این نمایشگرها در فروشگاه‌ها گفت:

نمایشگرهای انعطاف پذیر قرار است در فروشگاه‌ها برای نمایش قیمت محصول یا میزان تخفیف، استفاده شوند. قیمت نمایش داده شده در این نمایشگرها بصورت لحظه ای قابل تغییر خواهد بود و فروشنده در صورت نیاز به تغییر قیمت، مجبور نیست مانند برچسب های کاغذی، آن‌ها را تعویض کند.

منبع: Gizmodo

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده