عرضه‌ی iWatch اپل در نیمه دوم سال 2014 میلادی با قیمتی در حدود 149 تا 229 دلار

عرضه‌ی iWatch اپل در نیمه دوم سال 2014 میلادی با قیمتی در حدود 149 تا 229 دلار

به دنبال مشخص شدن زمام معرفی ساعت هوشمند سامسونگ در ۴ سپتامبر به همراه گلکسی نوت 3، سامسونگ توانسته‌ است برای اولین بار در عرضه‌ی محصول جدید از اپل پیشی بگیرد تا هر دو شرکت را وارد فاز جدیدی از رقابت کند. 

ظاهرا اپل در راه ساخت iWatch با مشکلات فراوانی روبرو است در نتیجه برای حل این مشکلات مهندسان فراوانی را استخدام کرده‌ است، اما زمان عرضه‌ی iWatch چه زمانی‌است؟

بر اساس تحلیل گروه CIMB ساعت هوشمند اپل در نیمه دوم سال 2014 میلادی عرضه خواهد شد. طبق گفته این تحلیل‌گران این وسیله در بازه قیمتی 149 تا 229 دلار عرضه خواهد شد که خریداران این گجت می‌توانند آن را با آیپاد خود جایگزین نمایند. این تحلیل‌گران انتظار فروش 63.4 میلیونی را برای iWatch که در سال 2014 عرضه می‌شود، دارند.

به نظر می‌رسد نیمه دوم سال 2013 و  سال 2014 بخش تازه‌ای در دنیای گجت‌ها ایجاد شود و در آن ابزارهای پوشیدنی مورد توجه قرار گیرند. گوگل در این زمینه با ارائه و توسعه عینک هوشمند خود، وضعیت نسبتا شفافی دارد، سامسونگ، اپل و سونی نیز بر روی ساعت هوشمند کار می‌کنند و سامسونگ به زودی اولین محصول خود را معرفی خواهد کرد. محصولی که احتمالا قرار نیست به صورت انبوه تولید شود و تنها برای تحلیل بازار و جمع آوری بازخوردها به صورت محدود، عرضه خواهد شد. از طرفی شایعه شده که مایکروسافت نیز در تلاش است تا وارد میدان شده و این بار همچون تلفن‌های هوشمند دیر اقدام نکند.

نظر شما در رابطه با آینده ابزارهای پوشیدنی مانند ساعت یا عینک هوشمند چیست؟ آیا مایل به تهیه آنها هستید؟

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده